Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
1 2 3

KADIN KOL ÇANTASI

Vakkorama kadın kol çantası modelleri, modaya yön veren yenilikçi ve elegan tasarım seçkilerini bir araya getiriyor. Stilinin kilit detayları arasında yer alan Vakkorama kol çantaları özgün, çağdaş ve minimal koleksiyon ürünleri ile çanta modasına yepyeni bir bakış açısı kazandırıyor. Lüks algısını perçinleyen Vakkorama koleksiyon ürünleri, sezona göre değişen tasarımlar, benzersiz detayları bir araya getiren stiller, dünyaca ünlü markaların şık seçkileri ve spor şıklığı yansıtan trend model seçeneklerinden oluşuyor. Farklı boyutlarda tasarlanan omuz çantaları deri, kumaş, hasır ve tüy gibi materyallerden oluşan zengin seçenek yelpazesinde sunuluyor. İkonik ve geometrik formları bir arada sunan Vakkorama ile tarzına eşsiz bir dokunuş kat!

Özgür Vakkorama Kadınını Tanımlayan Modeller

Omuz çantalarına özgür ve özgün bir görünüm sağlayan ince detaylar Vakkorama imzası taşıyan tasarımlarla ön plana çıkıyor. Stachel, messenger, tote ve shoulder şeklinde kullanılan Vakkorama kadın kol çantası seçenekleri mini, midi ve maksi boy alternatifinin yanı sıra kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval formlarda tasarlanıyor. Günün her anı stiline eşlik eden özel tasarım kol çantaları monokrom, neon ve sezonun ön plana çıkan renklerinden bir araya geliyor. Her daim şık olmayı seviyorsan Vakkorama zincir detaylı deri kol çantaları tam sana göre! Vakkorama kadın gömlek modelleri ile birlikte takımlayacağın kol çantaları ile şık ve göz alıcı bir görünüme kolayca kavuşabilirsin.

Özel Detaylardan Oluşan Kadın Kol Çantası

Kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval formlardan oluşan çantalar püskül, tüy, zincir ve gül motifleriyle taçlanan anahtar detayları gözler önüne seriyor. Vakkorama, kol çantası seçkisinde senin zevkine ve ihtiyacına cevap veren tasarımlar geliştiriyor. Bohem, casual, rustik, klasik ve modern görünüm sunan koleksiyon ürünleri, Vakkorama’nın şıklık, rahatlık ve estetik sağlayan ince bantlı, bağlamalı, işlemeli, topuklu ve topuksuz sandalet & terlik koleksiyonu ile takımlanarak özgür ruhunu yansıtan bir görünüm oluşturmana yardımcı oluyor.

Her Stile Uyarlanan Özgün Nüanslar

Dünyaca ünlü markaların isim, logo ve amblemleri ile süslenen rafine detaylara sahip Vakkorama kadın kol çantaları, maksi boy ve geniş tasarım özellikleri ile gün boyu konfor ve estetik sunuyor. Sezonda yerini sağlamlaştıran bel çantaları genç ve sportif bir görünüm sergilemen için birebir. Rahatlığı ile ön plana çıkan bel çantaları farklı desenlerde, fermuarlı ve doğadan ilham alan çiçek motifleri ile şıklığını zirveye taşıyor. Vakkorama, birbirinden farklı kol çantası modelleri ile içindeki gençliği, özgürlüğü ve tutkuyu ön plana çıkarıyor. Sen de modanın trendlerine yön veren modellere hemen göz at!