Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
1 2 3 4

GÖMLEK & BLUZ

Yenilikçi moda anlayışını günlük hayatın şıklığı ile birleştiren Vakkorama, yeni sezonda da birbirinden hareketli tasarımlara imza atıyor. Her zamanki Vakkorama çizgisinin yeni bir dinamizmle birleştiği bu enerjisi yüksek koleksiyonda, gençliğin ışıltısı kendine güvenen kadınların stilinde yeniden şekilleniyor. Tarzlar arası geçişleriyle gençliğin ruhunu her zaman yansıtmayı başaran kadınlara çok daha fazla özgürlük alanı sunan Vakkorama, yeni sezonunda canlı renkleri, floral desenleri, nefes alan kumaşları ve özgün çizgileri başarıyla kullanıyor. Minimal çizgilerin yine incelikli detaylarla zenginleştiği koleksiyon, doğanın taze esintisini senin enerjinle birleştirmeye kararlı. Vakkorama, kadın gömlek seçkisi ile günlük hayatın şıklık anlayışına yepyeni bir soluk getirirken şehir hayatının dinamizminde sana renkli seçenekler sunuyor.

Doğadan İlham Alan Tasarımlar

Bahar ile birlikte yeniden uyanan doğanın dinamizminden ilham alan Vakkorama kadın gömlek seçkisi, net kesimleri ve minimalizmi ön plana çıkaran zarif detayları ile seni de büyüleyecek. Kumaşların doğal dokusu ile kendini rahat ve öz güvenli hissederken stil sahibi görüntün ile göz kamaştıracaksın. Özellikle pamuk dokuların ve şifon kumaşların tercih edildiği koleksiyon, günlük hayatın ritminde daha rahat etmeni sağlayacak, arkadaş toplantılarında ya da özel günlerde de moda anlayışını yansıtacak. Artık sen de bir yıldız gibi parlamaya hazırsın!Sade, dinamik ya da seçkin bir görüntü için Vakkorama jean pantolon modelleri ile tamamlayabileceğin gömlekler, hem enerjini hem de içindeki maskulen yanı ön plana çıkaracak. Renklerin ve desenlerin yepyeni bir hayat enerjisi ile tasarıma katıldığı şifon gömleklerle ise özel davetlerin yıldızı sen olabilirsin. Şifon gömlekleri kendi tarzına göre yeniden yorumlayarak klasikten boheme kadar uzanan son derece çekici bir moda yolculuğuna çıkmaya ne dersin? Gömleklerini; kalem etekler, cigarette pantolonlar ve zarafetini yükselten babetler ile tamamlayabilirsin.

Sadeliğin Eşsiz Şıklığı

Yalnızca günlük hayatta ya da özel davetlerde değil, iş hayatında da dikkat çekici bir tarza imza atabileceğin Vakkorama gömlek seçkisi ile stiline hareket kat. Sadeliğin dikkat çekici netliğini, heyecanını kaybetmeyen detaylarla birleştiren Vakkorama gömlek koleksiyonu ile kendine özgü tarzınla adından söz ettireceksin. Daha sofistike bir moda anlayışına sahipsen, tarzını yansıtmak için gömleklerini Vakkoroma etek modelleri ile takımlayabilirsin. Özellikle yüksek belli kalem eteklerle yalın bir görünüme sahip olurken volanlı ya da pilili etek modelleri ile romantizmin sınırlarını zorlayacaksın. Sen de Vakkorama’nın modaya yön veren dinamik çizgisini kendi stilinle birleştirmek istersen, en havalı parçaları Vakkorama’nın ayrıcalıklı dünyasında bulabilirsin.