Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre

TRİKO

Vakkorama erkek triko koleksiyonu, yüksek moda trendlerini dinamik ve cool tavırlı birer karaktere dönüştürüyor. Bedeni saran kalıplardan giderek bollaşan oversize silüetlere kadar erkek triko koleksiyonu, konforlu şıklığın etkileyici dalgalarını yayıyor. İnce ve kalın çizgiler, blok renkler, etnik desenler, örgü desenler, ekoseler, sloganlar, karizmatik yüksek moda tasarımları… Mevsim geçişlerinde, serin havalarda ya da soğuk ve yağışlı günlerde birer kurtarıcıya dönüşen trikolar, gardıroplarda kendine kalıcı bir yer edinmeyi hak ediyor. Sen de Vakkorama erkek trikolardan mutlaka edinmelisin.

Yeni Nesil Tasarımları Keşfet

Yolculuk ve teknoloji temalarıyla harmanlanan oversize triko tasarımları, yeni nesil görünümler sunuyor. Sokak modasına ön sıralardan giriş yapan umursamaz tavırlı kazaklar, havaya potansiyel bir aksiyon enerjisi yayıyor. Sen de geniş kalıplı pantolonlarınla oversize kazağını, klasik kesimli gömleğin ve spor ayakkabınla takımlayabilir, eklektik stilinle sokak modasının en cool giyineni olabilirsin. V yaka ile gömlek yakasını bir arada kullanarak hayal gücünü harekete geçiren trikolar, formel şıklık için kendine oyun arkadaşları arıyor. Yeni nesil chino pantolonların, spor blazer ceketin, botların ve fularınla oyuna hemen dahil olabilirsin. Sezonun yükselen aksesuarı çanta ve şapkalarınla, stiline güçlü ve karakteristik detaylar ekleyebilirsin.

Sezonun Güçlü Trendleriyle Tanış

Yalın silüetleriyle öne çıkan kapüşonlu sweatshirt’lerin yanında, asi karakteriyle sınırları zorlayan tasarımlar, farklı ruh hallerini ifade etmen için fırsatlar sunuyor. Bu fırsatları değerlendirerek sokak şıklığın ve casual stilin için yüksek karakterli, güçlü takımlamalar yaratabilirsin. Konforlu şıklığa eklemlenen blok renkli trikoları gömlek, kot ve montlarınla takımlayarak günün her anında karizmatik ve dinamik bir görümüm sergileyebilirsin. Parka, jean, triko ve ayakkabı ya da botlarınla havalı bir sokak stiline imza atabilirsin. Vakkorama erkek triko koleksiyonunun ve sezonun güçlü trendleriyle tanışarak stilini yeni nesil görünümlere güncellemek için hemen harekete geç!

Sezonun Dikkat Çekeni Sen Ol

Konforu, fonksiyonelliği, gücü, kalitesi ve yüksek işçiliğiyle öne çıkan tasarımlardan oluşan erkek triko koleksiyonu, günlük şıklık ilhamın için zengin bir kaynak sunuyor. Hafta sonu ve hafta içine özel sağlam stil kimliğin için, Vakkorama erkek koleksiyonu ile gardırobuna sezon ayarı çekebilirsin. Boğazlı, balıkçı yaka, bisiklet yaka, düğmeli, yarım/tam fermuarlı, uzun ya da kısa sayısız stil ve çeşit, özgün bir şekilde kendini ifade etmen için seni bekliyor. Pastel tonlardan oluşan Vakkorama erkek triko koleksiyonundaki yeni nesil tasarımları gardırobuna dahil ederek bu sezonun ve sokağın en dikkat çekeni sen ol!