Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre

KAŞKOL & ATKI

Kış aylarında da tarzını yükseltmek ve gardırobunu zenginleştirmek için Vakkorama'nın birbirinden seçkin markalardan oluşan kaşkol ve atkı koleksiyonundan yararlanabilirsin. Her gün yeni bir tarz yaratmanı ve kıyafetlerini daha sofistike hale getirmeni sağlayan kaşkol ve atkılar, Vakkorama'nın zamansız moda anlayışı çerçevesinde yeniden yorumlanıyor. Sezon trendlerinden sokak modasının trend setter'larının favorilerine kadar geniş bir yelpazede sunulan erkek kaşkol ve atkıları, en sade görünümlerin ve pek çok kıyafetin enerjisini yükseltiyor.

Gardırobunu Canlandıran Kaşkol ve Atkılar

Vakkorama erkeği, kıyafetinden taşıdığı aksesuara kadar baştan aşağı tarzını bütünleştirecek detayları cesurca kullanmaktan kaçınmıyor. Erkek kaşkol ve atkı modelleri, görünümü yükselten en dinamik aksesuarlar arasında yer alıyor. Vakkorama'nın koleksiyonunda tek bir aksesuarla kıyafetini yükseltmek veya soğuk havaların etkisinden korunmak için tercih edebileceğin onlarca farklı kaşkol, atkı, şal ve fular modeli yer alıyor. Sen de en özel anlarından günlük stiline kadar günün her saati tarzını daha şık ve dikkat çekici hale getirebilmek için, Vakkorama'nın birbirinden kaliteli materyallerden oluşan kaşkol ve atkılarını keşfedebilirsin. Hafta sonu arkadaşlarınla yaptığın yemek planında tüm gözleri üzerine çekmek için, bej renkli pantolon ile ekose desenli gömleğini kahverengi kaşkolunla tamamlayabilirsin. İşe giderken daha sade bir stil arayışındaysan açık mavi gömlek, lacivert pantolon ve blazer ceketinle oluşturduğun formal tarzı, desenli kaşkollarla çok daha modern hale getirebilirsin.

Tarzına Son Bir Dokunuş Kat

Vakkorama erkeği kalın yünlü, ipek, ince dokuma ve pamuklu seçeneklerindeki kaşkol ve atkılarla soğuk havalarda veya mevsim geçişlerinde sıcak kalırken aynı zamanda tarz sahibi görünüyor. Soluk gri, bej ve siyah seçenekler, pek çok tarza kolayca uyarlanabildiği için gardıropların zamansız aksesuarları arasında yer alıyor. Kırmızı veya yeşil gibi iddialı renklerdeki kaşkollar, koyu renk kıyafetlerine canlılık ve dinamizm katmak istediğin zamanlarda mükemmel bir alternatif oluyor. Desenli şallar ise tenine ve kıyafetinin rengine uygun seçildiğinde, dış görünüşüne karakter katarak daha sofistike görünmeni sağlıyor.Şal ve fularlar, daha sıcak mevsimlerde de tarzına son bir dokunuş katmanın en iyi yollarından biri. Geleneksel desenli baskılardaki şal modellerini, jean pantolon ve basic beyaz tişörtünle kullanmayı deneyebilirsin. Dikkat çekici bir görünüm için şalının renklerini laptop çantanla ve şapkanla eşleştirebileceğini de unutma. Daha casual-smart görünümler için ise zengin sonbahar renklerindeki kaşkolları, sofistike deri eldivenlerle birleştirebilirsin. Her mevsime uygun seçeceğin atkı, kaşkol ve şal modelleriyle tarzını zenginleştirmek için Vakkorama'ya hemen şimdi göz at!