Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
1 2 3

JUNIOR KOLEKSİYON

Çocuklar için hazırlanan en özel ürün seçebeklerinin yer aldığı Vakkorama Junior koleksiyonu, çocuklar için kaliteli, ilgi çekici, lüks ve özel tasarımları bir araya getiriyor. Sweatshirt’ler, t-shirt’ler gibi üst giyim seçenekleri, pantolon ve etek seçenekleri, aksesuarlar, iç ve dış giyim ürünleri Vakkorama’da çocukları bekliyor. Hem kız çocuklar hem de erkek çocuklar için çok özel tasarımların yer aldığı kategoride dünyanın en iyi çocuk koleksiyonu tasarımcılarının ortaya çıkardığı ürünleri görebilir, minik starların harika görünmesini sağlayabilirsin.

Minik Yıldızlar İçin Rengarenk Gardıroplar

Çocukların özgür, enerjik, hareketli ve renkli dünyalarını en iyi yansıtan özel tasarım koleksiyon ürünleri şimdi Vakkorama’da! Canlı sıcak renkler, birbirinden sevimli işlemeler ve baskılar, küçük aksesuar detayları ve daha fazlası Vakkorama’da çocuklarla buluşuyor. Eğer sen de minik arkadaşını çok mutlu etmek ve özel günlerinde de kullanabileceği harika bir kıyafetle onun kendisini çok iyi hissetmesini istiyorsan kategoride yer alan ürün seçeneklerini inceleyebilir, gardırobunda fark yaratacak olan özel bir koleksiyon ürünü seçebilirsin. Çocuğunun enerjisini ve dinamizmini yansıtan ürünlerle göz kamaştırıcı takımlamalar oluşturabilir ve çocuğunun her ortamda kolayca fark edilmesini sağlayabilirsin.

Sevimli Çizgi Kahramanlarla Gelen Enerji

Vakkorama sweatshirt ve Vakkorama t-shirt kategorisinde bulunan ürünlerle birlikte dizayn edebileceğin Junior koleksiyonu ürünleri, sevimli çizgi desenleriyle çocukları sevindiren seçenekler içeriyor. Hayvan desenleri, çeşitli çizgi şekiller, evrensel dillerde yazılı baskılar ve çok sayıda işleme detayı çocukların renkli dünyasına uyum sağlayan seçimler yapmalarını sağlıyor. Turuncu, kırmızı, mavi, sarı gibi canlı renklerin yanı sıra siyah, beyaz, gri gibi tonların da yer aldığı Junior kategorisi içerisinde çocukların her türlü giyim ve aksesuar ihtiyaçlarını bulabilir, onların mutlu olmasını sağlayabilirsin. Sen de çocuğun için en ideal kıyafetleri Vakkorama’da bulabilir ve çocuğunu erken yaşta modanın en seçkin hâliyle tanıştırabilirsin.

Tüm Yaş Grupları için Çocuk Koleksiyon Modelleri

Vakkorama imzası taşıyan Junior koleksiyonu ürünleri tüm yaş grupları için ayrı olarak üretiliyor ve bu sayede her yaştan çocuğun etkileyici bir tarz sergilemesine imkân tanıyor. Sen de çocuğun için her şeyin en iyisini istiyorsan Vakkorama Junior koleksiyonunda yer alan modelleri tercih edebilirsin.