Vakkorama
Filtre
Kategoriler
Filtre
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
1 2 3

ÇORAP

Vakkorama kadın çorap koleksiyonu, yeni sezonda trendlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Oyun alanına çorapları da dahil eden renk ve desen dalgası, birbirinden hareketli ve neşeli silüetlerle oyunbaz bir tavır sergiliyor. Bu sezon ayakkabılarına favori bir oyun arkadaşı arıyorsan, renkli çoraplara gardırobunda mutlaka yer ayırmalısın. Stil tavrının sınırlarını genişleterek sıra dışı görünümler yaratmak için Vakkorama çorap koleksiyonundan ilham alabilirsin. Sadece spor ayakkabılarla değil, topuklu ayakkabılarla birlikte yapacağın takımlamalarla, bu sezon sokak modasının aykırı ve cesur kadınlarından biri de sen olabilirsin!

Sıra Dışı Stilinle Sokaklara Heyecan Kat

Lüks tavrıyla öne çıkan neşeli Vakkorama çorap tasarımları, günlük yaşamın içerisinden alınan ilhamla hayat buluyor. Muzlar, çilekler, Ice Pop Berry’ler, eriyen çikolatalar… Hayali ve nefis kokuları tetikleyen yüksek enerjili Vakkorama kadın çorap koleksiyonu, dijital ve baskı desenleri içeriyor. Neon renklerin muzipçe bağırdığı tasarımlar, birbirinden haylaz takımlamalar için harekete geçme isteği doğuruyor. Zikzak, düz, kesik kesik çizgiler, meyveler ve şekerlemelerle yaratılan mix and match stilde çorapların yüksek enerjili tavrını sen de stiline ekle. Böylelikle sneaker’ın, sevimli çorapların, desenli elbisen ve desenli ceketinle sevimli bir takımlama yapabilirsin. ‌‌Vakkorama kadın çorap koleksiyonundaki markalar ile tamamladığın alışılmadık stilinle sokaklara heyecan katmanın tam zamanı!

Zıtlıkların Uyumlu Birlikteliğini Stiline Ekle

Trendlere hâkim Vakkorama kadınları, yeni sezonda renk akımına uğrayan yüksek tansiyonlu çoraplarını gardırobuna eklemeyi ihmal etmiyor. Fantastik ve bilim kurgu karakterlerden geyiklere ve kar kristallerine, farklı yönlerde uzanan çizgilerin renk bloklarıyla uyumlu dansına sahne olan silüetler ayaklarını maceraya davet ediyor. Vakkorama kadınları, şehrin yüksek tempolu enerjisine heyecan dozu yüksek çorap tasarımlarıyla uyumlanıyor. Birbirinden farklı desen karakterine sahip zıt tavırlı çoraplar, farklılıkların uyumlu birlikteliğini sembolize ediyor. Aykırı ama konforuna düşkün bir stil için, zıt karakterli çoraplarını botlarınla birlikte kullanabilirsin. Bol kesimli, kısa paçalı deri ya da kumaş pantolonların, ekose gömleklerin, farklı stilde ceketlerin ve çoraplarınla, cesur ve dinamik bir stile imza atabilirsin.

Yüksek Enerjili Çoraplar ile Stil Karakterinin Altını Çiz

Hareketli ve aykırı stil detaylarına önem veren ya da tamamen aykırı bir stilden hoşlanan şehirli Vakkorama kadınları, yüksek enerjili çorap koleksiyonu ile stil tavrını daha da öne çıkarıyor. Sen de tarzına cesur, esprili ve özgün bir hava katmak istiyorsan, renkli ve desenli çorapları mutlaka denemelisin. ‌Sıra dışı stiline feminen bir dokunuş eklemek için, eğlenceli çoraplarını platform ayakkabılarınla bir arada kullanabilirsin. Birbirinden eğlenceli temalarla, renk ve desen birlikteliklerini bir araya getiren ‌kadın çorap koleksiyonundaki modelleri gardırobuna eklemek için, şimdi harekete geç ve sokak modasının en sıra dışı ve cool görüneni ol!