Vakkorama
Filtre
Kategoriler
Filtre
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

KADIN AYAKKABI & ÇANTA

Dinamik ve modern bir tarza hitap eden Vakkorama kadın ayakkabı & çanta koleksiyonu, ikonik Vakkorama kadınının silüetine zarif detaylar katıyor. Modern bir stile hitap eden koleksiyon, nötral tonların yanı sıra parlak kırmızı, pembe, sarı, yeşil, mavi renklerin bulunduğu canlı bir koleksiyon sunuyor. Koleksiyondaki tasarımların tümü yüksek standartlardaki kalite ile üretiliyor. Dönem trendleri ve ayrıcalıklı kumaşlarla tasarlanan kadın ayakkabı ve çanta modelleri, her tarza hitap ediyor. Pastel tonlardan canlı renklere kadar geniş bir palete sahip olan koleksiyonda, stilini hem zarif hem de dinamik detaylarla tamamlayacak birçok ürün var. Sen de çarpıcı bir detayla tarzını öne çıkarmak için, Vakkorama ayakkabı ve çanta modellerini tercih edebilirsin.

Silüete Dinamizm Katan Modeller

Özgün tarzı ile her zaman fark yaratan Vakkorama kadını, çanta ve ayakkabı koleksiyonunda elegan stiline eşlik eden tasarımlar buluyor. İlhamını sezon trendlerinden alan ve ayrıcalıklı kalitesiyle dikkat çeken ayakkabı ve çantalar Vakkorama kadınının elegan siluetine eşlik ediyor. Stile şık bir detay katacak portföy çantalar, enerji veren canlı renkler, spor tarzı eşsiz bir detayla tamamlayan sırt çantalar, ikonik spor ayakkabı modelleri, ayrıcalıklı modayı sunan çizme ve botlar… Renk geçişleri ve doku oyunları ile donatılmış olan bu koleksiyon, kadınların romantik ve aynı zamanda güçlü tavrına vurgu yapıyor. Vakkorama ayakkabı ve çanta modelleri ile günün her anı şık olabilirsin.

Gündüzden Geceye Uzanan Çanta ve Ayakkabı Şıklığı

Vakkorama’nın lüks modaya yön veren çizgilerini taşıyan koleksiyon, şehirli ve modern kadının her moduna uygun tasarımlar sunuyor. Desen ve renkleriyle zarif ve güçlü kadının ruhundan ilham alan Vakkorama çanta ve ayakkabı koleksiyonu, özgün detayları ve dönem trendlerini yansıtan seçkin tasarımları ile Vakkorama kadınına ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. Gündüz rahatlığı için tasarlanmış ayakkabı ve sırt çantaları, gece şıklığının bir imzası olan tasarımlar gündüzden geceye uzanan bir stil vadediyor.

Şık ve Rengarenk Bir Koleksiyon

Vakkorama’nın kadın çanta ve ayakkabı koleksiyonu minimalist şıklığa vurgu yapan tasarımlarıyla zamansız parçalar sunuyor. Lüks içerikli detaylarıyla dikkat çeken ve ayrıcalıklı bir takımlamanın anahtar tasarımı olan ayakkabı ve çantalar geniş bir ürün seçkisi ile elegan şıklığa dikkat çekiyor. Pastel renklerle tasarlanmış şık ve modern detaylar, sportif şıklığı tamamlayan tasarımlar bu koleksiyonda Vakkorama’nın özgün tarzını vurguluyor. Vakkorama kadın ayakkabı & çanta koleksiyonu ile sen de güçlü ve trend bir stile sahip olabilirsin.