Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre

KADIN BEL ÇANTASI

Son dönemlerde tekrardan moda haline gelen kadın bel çantaları, modada şıklık ve rahatlığı tek çatı altında toplayan Vakkoroma'yı sardı. Kadın modasında şıklığın ve yaratıcı trendlerin belirleyicisi olan Vakkorama, yeni sezonda da adından söz ettirecek. Bel çantası klasiğini bir ikon haline getiren, tasarımları ve ürün çeşitliliği ile kadınların kalbini çalan modeller senin için hazırlandı. Yeni sezonda bel çantasının konforundan vazgeçemeyecek, göz alıcı çeşitler ile tarzına tarz katacaksın. Vakkorama'nın genç stil çizgisinde hazırladığı bel çantaları, kıyafetinin ve günlük tarzının tamamlayıcısı olacak. çanta, kadınların kıyafetinin en önemli aksesuarlarından biri. Sen de artık büyük çantaları taşımaktan yorulduysan ve klasik tarza biraz mola vermek istiyorsan, Vakkorama’nın ikonik bel çantaları tam senlik. Vakkorama bel çantaları, klasik renklerden vazgeçemeyenlere hitap ettiği kadar,  rengarenk enerjik ve coşkulu havasını yansıtmayı sevenler için de pek çok seçenek sunuyor. Kendi tarzını tamamlamak ve şık görünmek artık çok kolay!

Farklı Kullanım Alanlarına Özel Bel Çantaları Seninle

Spor bir şıklıktan yanaysan, yenilikçi bel çantaları senin için biçilmiş kaftan. Bırak, kolların çanta taşımayı unutsun ve özgürce gezmenin keyfini çıkarsın. Vakkorama'nın modaseverlerle buluşturduğu bel çantaları, gündelik spor giyime eşlik edecek pek çok detaya sahip. Üstelik bel çantalarını sadece günlük kullanıma uygun olarak düşünmene gerek yok. Gece şık bir davete giderken dahi takabileceğin ve tarzını tamamlayabileceğin bel çantası seçenekleri Vakkorama’da mevcut. Deri ve tokalı modeller gece, sportif çizgilere sahip tasarımlar ise gündüz için mükemmel seçimler. Bel çantasını sadece beline takman da gerekmiyor. Omuz çantası ya da çapraz çanta şeklinde kullanarak kendi stilini oluşturman ve tek bir çanta ile birden çok görünüm elde etmen mümkün.

Havalar Isınırken Tarzını Tamamla

Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı ilkbahar aylarında veya sıcağın kendini iyice hissettirdiği yaz aylarında, bel çantası kullanmanın rahatlığını çıkarmaya hazır mısın? İlkbaharın hafif serin günlerinde ince bir hırka ya da triko elbise üzerine takacağın Vakkorama bel çantaları ile tarzını tamamlaman mümkün. Sıcaklar geldiğinde ise gökyüzünde parıldayan güneş, tarzını konuşturmana asla engel değil. Bir tişört, şort ve Vakkorama’nın sıra dışı bel çantaları stilini tamamlaman için sana fazlasıyla yeterli! İster sade ister renkli ister neon... Bu sezonda ısınan havaların neşesini ve enerjisini görünüşünle yansıt. Kullanım rahatlığı, şıklık ve farklılığı bir arada taşıyan bel çantası modelleri, Vakkorama'da seni bekliyor.