Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre

SWEATSHIRT

Yumuşak ve kaliteli dokularıyla çocukların enerjik ve hareketli yapılarına uyum sağlayan Vakkorama junior sweatshirt modelleri, renkli tasarımları bir araya getirerek çocuklara özgün seçimler sunuyor. Her mevsimde kullanılabilen sweatshirt’ler, mevsime özel seçimlere de izin veriyor ve Vakkorama’yı tercih eden her çocuk şıklığıyla göz kamaştırıyor.

Çocukları Heyecanlandıran Eğlenceli Tasarımlar

Tasarımlarıyla çocukların hayal dünyasına uyum sağlayan Vakkorama junior sweatshirt modelleri, eğlenceli çizgi karakterler, canlı renkler ve en özel kumaşları bir arada sunuyor. Baskı, nakış, zemin deseni gibi çeşitli uygulamalarla işlenen özel tasarımlar arasında çocukların çok seveceği hayvan figürleri, İngilizce ya da Türkçe yazılı baskılar, doğadan esintiler ya da eğlenceli şekiller bulunuyor. Oldukça yaratıcı ve alışılmışın dışında olmalarıyla da ön plana çıkan sweatshirt işlemeleri Vakkorama’nın zengin tasarım dünyasını simgelemeyi başarıyor. Ebeveynlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği kumaş dokularına sahip olan sweatshirt’ler en kaliteli pamuklu kumaşlardan elde ediliyor. Kız ve erkek çocuklar için ayrı konseptlerde tasarımların bulunduğu kategoride kapüşonlu ya da kapüşonsuz seçimler yapabilirsin.

Konforla Buluşan Junior Sweatshirt Modelleri

Kumaş dokuları oldukça özel materyallerden elde edilen Vakkorama sweatshirt çeşitleri, çocukların gün içerisinde rahat hissetmelerini sağlıyor. Hareket kabiliyetini kısıtlamayan esnek dokulu kumaşlar çocukların kolayca giyip çıkarabileceği formlarda tasarlanıyor. Çocuklar için özenle hazırlanan beden seçenekleri ise miniklerin kendilerine uygun seçimler yapabilmesine yardımcı oluyor.Yavruağzı, güneş sarısı, çivit mavisi, mercan kırmızısı gibi çocukların çok seveceği renklere sahip olan modeller arasında koyu renkli tasarımlara da yer veriliyor. Renklerin üzerine işlenen çok sayıda farklı desen ise çocukların renkli dünyasını kıyafetlerine taşımayı başarıyor. Çocuklarda heyecan ve neşe uyandıran bu renkli tasarımları tercih ederek onların çok mutlu ve konforlu olmalarını sağlayabilir, Vakkorama junior sweatshirt ve Vakkorama tişört modellerini birbiriyle eşleştirerek harika bir gardırop düzeni oluşturabilirsin.

Her Zevke Uyan Renkli Koleksiyonlar

Hem ebeveynlerin hem de çocukların çok seveceği özgün tasarımlı sweatshirt modelleri, çocukların her alanda giyebileceği şık seçeneklerden oluşuyor. Ergonomik tasarımları sayesinde çocukların giyme işlemi sırasında zorlanmasını önleyen Vakkorama, esnek, kolayca giyilebilen ve hareket özgürlüğü sağlayan modeller hazırlıyor. Çocukların bedenleriyle tam uyum sağlayan, giydikten sonra daha büyük ya da küçük olmayan sweatshirt’ler, çocuklar için oldukça konforlu seçenekler. Kış aylarında hırkalarla ve kabanlarla, serin yaz akşamlarında ise çocuk pantolonlarıyla birlikte oldukça estetik bir duruş sergiliyor. Sen de çocuğun için ya da minik dostun için harika bir giysi seçimi yapmak istiyorsan çocuk sweatshirt modellerini gözden geçirebilir, ürünleri hemen sepete ekleyerek sürprizlerden çok hoşlanan çocuklarla bu tatlı sevinci paylaşabilirsin.