Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
1 2 3

ERKEK ÇANTA

Güçlü, özgün ve yenilikçi bir çizgide tasarlanan yeni sezon çantalar, Vakkorama ile yeniden kimlik buluyor. Kişisel enerjini ve gücünü en ince detaylarda bile hissettirmeni sağlayan özgün modeller, stilini özgürce ifade edebilmeni sağlıyor. Dünyanın en ünlü tasarımcılarının hazırladığı erkek çanta seçkisine göz atarak kendini modanın, gücün ve asaletin tam ortasında hissedebilirsin.

Özgünlüğünü Detaylarda Hissettir

Kamuflaj desen ve renklerinin yeniden vücut bulduğu Herschel modellerini, günlük kullanım ve kısa seyahatler için tercih edebilirsin. Mueslii seçkisi, Rains ve Sprayground tasarımlarıyla ise aksesuarlarını bambaşka bir boyuta taşı. Bu yıl enerjik, dinç ve yepyeni çizgilerin bir araya geldiği tasarım çeşitleri, pastel renklerle birleşerek yeni bir stil ortaya koyuyor. Klasik renklerini gökkuşağı tonlarıyla tamamlayan Eastpak, bu yıl da trend tasarımlardan olan bel çantalarında bu stili kullanıyor. Sezonun en çok dikkat çeken dizaynlarından olan rainbow tasarımı, ''görmenin gizli anlamı'' manasına gelen gökkuşaklarına göndermede bulunuyor. Ruhun nihai yükselişini simgeleyen rainbow tasarımlarının yanı sıra bu sezon ilgi çeken seçkilerden biri de şeffaf neon çantalar... Mavi, turuncu, pembe gibi çok dinamik ve canlı renklerin neon versiyonlarına yer verilen kategoride, dikkat çekmeyi seven ve her an dinamik olmaktan vazgeçmeyenlere hitap eden seçkin tasarımlar yer alıyor. Eğer sen de neonun gücüne kapılmak istiyorsan, bu çarpıcı etkiyi her an yanında taşıyabilir, stiline özgün ve çok ışıltılı bir dokunuş yapabilirsin.

Deri Bilek Çantalarına Geri Dönüş

Sportif ve güçlü bir duruş sergilemek isteyen erkeklerin sıklıkla seçtiği bilek çantaları, bu yıl deri materyallerle geri dönüş yapıyor. Çok kullanışlı olan deri bilek çantaları, soft ve alışılmış deri tonlamalarıyla stilinde kullandığın renklere de eşlik edebiliyor. Cesur ve havalı erkeklere stilistik bir duruş kazandıran bilek çantaları, acı kahve ve taba gibi toprak tonlarını sahalara döndürüyor. Yine deriden tasarlanan laptop çantaları ise kolay taşıma özellikleriyle sezonun pratik modellerinden biri olmayı başarıyor. Kumaş sırt çantası ve cüzdanlarda ise bu yıl yassı çizgilerin hakim olduğu görülüyor. Reflective tasarımlar doğal pamuklu denimlerle birleşiyor. Bu yıl konforu ve sadeliği ön planda tutan zemin işlemeli sırt çantaları, özel grafiklerin kullanılmasıyla Hank Rfid serisine de göndermede bulunuyor. Klasik Herschel logosunun her zamanki gibi ön planda olduğu seri, renklerin eşsiz uyumunu simgeliyor. Sen de Vakkorama erkek çanta modelleriyle stiline anlam kat, bulunduğun her alanda ön planda ol!