Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
1 2 3

GÖMLEK

Vakkorama erkek gömlekleri, çarpıcı renkleri ve sıra dışı desenleri ile lüks erkek modasınında trendlere yön veriyor. Çarpıcı renkleri ve sıcak aylara "Merhaba" diyen desenleri ile Vakkorama koleksiyonu, stil sahibi olan erkeklerin odak noktası. Modayı takip eden erkekler için özel olarak üretilen bu gömleklerin en büyük ortak özelliği, bu sezon da yine dikkatleri üzerine çekmesi. Vakkorama'nın yeni sezon gömlekleri güçlü ve stil sahibi duruşuna mükemmel uyum sağlayacak!

Gömlek Seçerken Özgür Ol

Her erkek doğal ve şık bir görünüme sahip olmayı ister. Peki bunu nasıl sağlayacaksın? Elbette ki özgün bir gömlekle! Bir erkeğin doğal ve şık bir görünüme sahip olması için, dikkat etmesi gereken en önemli şeylerden biri de gömlek seçimidir. Gömleğini seçerken hem gardırobundaki ceket, pantolon, ayakkabı gibi diğer kıyafetlerini göz önünde bulundurmalı hem de giyeceğin ortamı düşünmelisin. Vakkorama koleksiyonu erkek gömlekleri, çeşitli modelleri ile günün her anında stiline dinamizm katmaya hazır! Hem günlük hayatında hem de özel akşamlarda vazgeçilmezlerden olan klasik gömlekler, her erkeğin gardırobunda bulunması gereken tasarımlardan. Her ortama uyum sağlayabilen ve kusursuz kalıplarıyla tam üstüne oturan bu klasik gömlekleri; blazer ceket, yelek ve kumaş pantolon gibi diğer kıyafetlerinle beraber takımlayarak havalı bir görünüme sahip olabilirsin. Her mevsimde tercih edilebilen beyaz gömlek ise Vakkorama koleksiyonunda yine öne çıkan tasarımlardan olmaya devam ediyor.

Modaya Yön Veren Erkek Gömlekleri Vakkorama'da

Yenilikçi tarzı ile modaya yön vermeye devam eden Vakkorama, bu sezonda da her erkeğin beğenisine uygun gömlekler sunuyor. Havaların ısınmasıyla beraber en çok tercih edilen gömlek renklerinden olan mavi, kırmızı, pembe, lacivert, sarı, turuncu; doğru bir pantolonla takımlanınca oldukça enerjik bir görünüme sahip olmanda pay sahibi. Bu renk opsiyonlarının yanı sıra çizgili, pötikareli, armalı, çiçekli, yapraklı, taşlı, yelken baskılı ve marine gibi farklı desen seçeneklerine sahip modeller, yeni sezonun en çok tercih edilen erkek gömlekleri arasında yer alıyor. Kaliteyi rahatlıkla buluşturan Vakkorama, hem şık bir görünüme sahip olmayı gerektiren iş dünyasında hem rahat olabileceğin arkadaş buluşmalarında hem de eğlenceli gecelerde, çeşitli renk ve desen seçenekleriyle stil sahibi gömlekler sunuyor. Spor gömleklerini rahat bir kot pantolonla, klasik gömleklerini de şık keten pantolonlarla takımlayarak tarzını yansıtan görünümler kazanman için, Vakkorama seninle!