Vakkorama
Filtre
Kategoriler
Filtre
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
1 2 3 4 5

JUNIOR

Küçük yıldızlar için harika tasarımlara imza atan Vakkorama, Junior kategorisi ürünleriyle çocukların şık ve konforlu olmalarına öncülük ediyor. Hem pastel tonların hem de canlı renklerin birbiriyle harmanlandığı çocuk giyim ürünleri, sweatshirt’ler, t-shirt’ler, pantolonlar ve daha fazlasıyla çocukların çok seveceği çizgili ve baskılı tasarımlara yer veriyor. Koleksiyonda bulunan göz alıcı modeller, çocukların dinamik, enerjik ve canlı yapılarına uyum sağlamayı hedefleyen konforlu kıyafetlerden oluşuyor.

Evin Minik Yıldızları Özgür ve Şık

Vakkorama Junior ürünleri, çocukların enerjik yaşam biçimlerine ayak uyduran özgün renk seçenekleriyle çocuklara heyecan veren tasarımlardan oluşuyor. Rengarenk ve eğlenceli sweatshirt modellerinin yanı sıra sevimli yazı çeşitleriyle donatılan t-shirt modellerini de inceleyebilir, çocukların neşeli dünyasına yepyeni renkler ekleyebilirsin. Çocukların her mevsim kullanabileceği özel ürün serilerinden oluşan kategori içerisinde hem yazlık hem de kışlık ürünleri bulabilir, çocukları her mevsimde gerçek bir konforla tanıştırabilirsin. Dikkat etmen gereken tek nokta ise ürün bedenlerinin çocuğunun bedeniyle uyumlu olup olmaması.

Her Alanda Dikkat Çeken Seçkin Işıltı

Çocukların çok özgür bir şekilde hareket etmesini sağlayan bu tasarımlar, lüks ve kaliteli kumaş çeşitlerinden elde edilen seçkin bir şıklık sunuyor. Sevimli hayvan figürleri, çeşitli çizgi şekiller, doğadan ve yaşamdan ilham alan eğlenceli tasarımlar Vakkorma Junior kategorisinde hayat buluyor. Dış giyim ürünlerinden iç giyim ürünlerine dek uzanan geniş kategori içerisinde çocukların tüm giyim ihtiyaçlarına çözüm bulabilir, çocukların narin yapılarına özel olarak hazırlanan seçkin ürünleri çocuğunla beraber seçerek onun öz güveninin gelişmesine katkıda bulunabilirsin. Çocuklara özel olarak hazırlanan ürünler onlara zarar verebilecek olan küçük parçalar içermiyor. Ürünleri satın almadan önce bedenlerini ve kumaş çeşitlerini gözden geçirebilir, çocuklar için uyumlu olup olmadığını da kontrol edebilirsin.

Sevimli Tasarımlar İle Gelen Eğlence

Yazılı baskılarla ve eğlenceli şekillerle hazırlanan Vakkorama çocuk giysileri, hem kız hem de erkek çocukların severek giyeceği onlarca farklı tasarımı ebeveynlerle buluşturuyor. Koleksiyonda bulunan tüm tasarımlar eşsiz yumuşak dokusuyla çocukların her an rahat hissetmesine yardımcı oluyor. Renkli tasarımların yer aldığı Vakkorama Junior kategorisi, zevkli ve konforlu giysilerden oluşan bir gardırop hazırlaman için hazır. Sen de çocuğunu mutlu etmek ya da minik dostuna küçük bir sürpriz yapmak istiyorsan ona en çok yakışacağını düşündüğün ürünü sepete ekleyebilir, onun mutluluğuyla hayatını renklendirebilirsin.