Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre

Jean

Modern Vakkorama kadınının vazgeçilmez stilini yaratan ve zahmetsiz şıklığın ideâl parçalarından olan jean’ler, birbirinden farklı tasarımlarla sezonda yerini sağlamlaştırıyor. Dar paça, bol paça ve bilek boy seçenekleri ile gündüzden geceye her daim şıklık arıyorsan ilk tercihlerin arasında Vakkorama kadın jean koleksiyonu yer almalı. Vakkorama’nın kadın pantolon seçkisinde kumaş, deri, denim ve dökümlü materyallerinin eşsiz dokunuşları bir araya geliyor. Kadın pantolon koleksiyonu, zengin renk ve model yelpazesi ile gardırobunda geniş bir yer kaplamayı başarıyor. Spor şıklığı zirveye taşıyan, hem klasik hem de modern giyime eşlik eden göz alıcı kadın jean koleksiyonu vitrinleri dört mevsim süslemeye devam ediyor.

Zamansız ve Klasik Vakkorama Kadın Jean Modelleri

Monokrom renklerle yılın her anı güçlü ve eklektik bir stil yaratmak istiyorsan Vakkorama jean pantolonlar, senin için hem feminen hem de maskulen stili bir araya getiriyor. Mavinin her tonunu jean pantolonla buluşturan Vakkorama, yenilikçi ve sportif bir görünüme eşlik ediyor. Beyaz, pembe ve siyah gibi jean pantolona pozitif bir enerji yayan renkleri bir araya getiren koleksiyon ürünleri, jean modasına yeni bir boyut kazandırıyor. En ince detayları atlamadan tasarlanan Vakkorama jean pantolonlar farklı desen, doku ve baskılara sahip kadın t-shirt modelleri ile birlikte stiline en uygun takımlamayı oluşturmana yardımcı oluyor.

Modaya Yön Veren Kumaş Pantolonlar

Lüks kumaşları ile her daim konfor sağlayan Vakkorama kumaş pantolonlar; çizgili, desenli ve tek renk ürün yelpazesi ile klasik stile vurgu yapıyor. Alımlı ve zarif görünmene eşlik eden detaylarla süslenen koleksiyon ürünleri, ne istediğini bilen güçlü stiline vurgu yapıyor. Metropol şehir yaşamından davet ve organizasyonlara, hafta sonu tatilinden ofis toplantılarına ve en önemli sunumlara kadar stiline eşlik eden Vakkorama kadın kumaş pantolonlar, dar ve bol paça stil seçeneklerini ile bir arada sunuyor.

Sofistike Tasarımlarla Ön Plana Çıkan Deri Pantolonlar

Modanın kalbine hitap eden yüksek bel deri pantolonlar Vakkorama imzası taşıyor. Günün her anı iddianı ve stilini korumak istiyorsan tercihini yumuşak ve kaliteli özelliğe sahip olan deri pantolon modellerineden yana kullanabilirsin. Cep detayları, fermuar ve düğme işlemeleri, kendinden kemerli ve beli lastikli koleksiyon seçkileri deri pantolonların en karakteristik özellikleri arasında yer alıyor. Vakkorama’nın şık, iddialı ve spor görünüm sergileyen kadın bluz modelleri ile takımlanan monokrom renkli deri pantolonlar kendini özel, değerli ve zarif hissetmene katkı sağlıyor.