Vakkorama
Filtre
Kategoriler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
1 2

DEKORATİF OBJELER

Vakkorama imzası taşıyan dekoratif objeler, sıra dışı tasarımları ve göz alıcı incelikleriyle yaşam alanlarında benzersiz bir tarz oluşturmana yardımcı oluyor. Dinamik, enerjik ve eğlenceli bir ev dekorasyonu için ihtiyaç duyduğun tüm yaratıcılığı sağlayan Vakkorama koleksiyonunda; çarpıcı kar küreleri, dekoratif başlıklar, nostaljik telefonlar ve yenilikçi görünümleriyle nefes kesen saat modelleri yer alıyor. Dilersen evini yenilemek için, dilersen de sevdiklerine armağan etmek için tercih edebileceğin dekoratif objeler, detayların gücünü ve şehir yaşamının felsefesini bilenler için özel olarak tasarlanıyor.

Renklerin Enerjisinden Faydalan

Rengarenk bir yaşam tarzı oluşturmak isteyenler için özel olarak tasarlanan dekoratif objeler arasında plak görünümlü bardak altlıkları, raket görünümlü nihaleler, birbirinden zarif hayvan figürleri yer alıyor. Sen de yaşam alanını renkli nihaleler ve bardak altlıklarıyla zenginleştirebilir, raflarını ve kitaplıklarını en şık aksesuarlarla süsleyebilir, duvarlarını sıra dışı tasarımlarıyla sanatsal bir iz bırakan saat modelleriyle dekore edebilirsin. Ahşaptan üretilen dekoratif aksesuarlarla evini ahşap zarafetiyle süsleyebilir ve ince işçiliğin göz kamaştıran gücünden yararlanabilirsin. Baby Bimble ve Love Bumble aksesuar çeşitleriyle sevgini ifade edebilir, akıllı bahçe tasarımlarıyla odanda bitki yetiştirmenin hazzını keşfedebilirsin. Unicorn çay demleyiciler ile gökkuşağı kadar renkli bir çay deneyiminin sırlarını öğrenebilir, çalışma masanı kar küreleriyle renklendirebilir, başucuna koyacağın alarmlı dijital saatlerle, her yeni güne renkli ve canlı bir enerjiyle başlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsin.

Tasarımın Gücünü Keşfet

Vakkorama dekoratif obje koleksiyonunda yer alan modellerin tamamı, seçkin ve modern sanat esintileri taşıyan bir tasarım anlayışını temsil ediyor. Sade ve güçlü bir tasarım anlayışıyla üretilen modeller, birbirleriyle de kusursuz bir uyum yakalıyor. Bu sayede koleksiyon içinden hangi parçaları seçersen seç, ev dekorasyonunun bütünlüğü bozulmuyor. Hemen şimdi harekete geç, en beğendiğin ürünleri yaşam alanın ya da sevdiklerin için satın al ve bu benzersiz tasarım gücünden faydalanma şansını yakala! Dilersen Woody aksesuarları tercih ederek ahşap eserlerin yaşam enerjisinden yararlan, dilersen pesimist ve optimist aksesuar seçenekleriyle yaşama farklı açılardan bakmayı öğren. İstersen deniz kızı, baykuş, bekçi köpeği gibi figürlerle odandaki rafları adeta bir modern sanat sergisine dönüştür ya da istersen çevirmeli kadranlı retro telefon modelleriyle geçmişin saflığını modern yaşamın enerjisiyle birleştir. Hem kendi evini hem sevdiklerinin evini ayrıcalıklı fiyatlar ve benzersiz bir dekorasyon anlayışıyla baştan yaratmak istiyorsan, Vakkorama dekoratif obje seçkisindeki birbirinden şık ürünleri şimdi keşfet, çizgi dışı ve orijinal olmanın tadını çıkarmaya hemen başla!