Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
1 2 3 4

KADIN SNEAKER

Aktif yaşam tarzını benimseyen Vakkorama kadını, spor ayakkabı çeşitleriyle en zorlu antrenmanlardan yoğun şehir maceralarına kadar pek çok alanda modanın öncüsü oluyor. Dünyaca ünlü markaların en trend ürünlerinin yer aldığı Vakkorama koleksiyonu, yüksek teknolojiye sahip özellikleriyle spor yaparken konforlu hissetmenin yanı sıra aynı zamanda havalı görünümler elde etmene de aracılık ediyor. İkonik modellerden sezon trendlerine kadar geniş bir yelpazede sunulan kadın spor ayakkabı koleksiyonuyla, rahat ve modaya yön veren adımlar atmanın keyfini çıkar!

Daha Güçlü ve Konforlu Adımlar

Vakkorama, her sezon yenilenen spor ayakkabıları kendi moda anlayışı doğrultusunda sunarak kendinden emin ve güçlü adımlar atmana aracılık ediyor. Vakkorama'ın geniş kadın ayakkabı koleksiyonunda en modern özellikleri sunan ikonik stillere sahip adidas, Nike, Puma ve Reebok gibi markaların yanı sıra en yeni ve popüler alternatifler de yer alıyor. Nefes alabilen, esnek yapıda ve sağlam materyallerden oluşan spor ayakkabılar, özel spor kıyafetlerle birlikte antrenmanın maksimum performans seviyesinde gerçekleşmesini sağlıyor. En yoğun spor antrenmanlarının yanı sıra günlük hayatın koşturmacasında enerjini de yükselten spor ayakkabılar, renk bloklu ve desenli seçeneklerle karşına çıkıyor. Çiçekli baskılar ve grafik desenlere sahip taytları, crop üstlerle ve desenli spor ayakkabılarla tamamlayarak yürüyüş sonrasında arkadaşlarınla keyif kahvesi içerken havalı görünümler elde edebilirsin. Bu mükemmel şehirli kadın stilini daha da yükseltmek için sırt çantalarından yararlanmayı da unutma!

Sokak Modasının Yıldızı Ol

Son yıllarda sokak modasında öne çıkan spor giyim trendi ayaklara da yansıyor. Markaların ve tasarımcıların yenilikçi fikirleri doğrultusunda her geçen yıl hareketlenen spor ayakkabı koleksiyonları, Vakkorama'nın enerjisini ve dinamizmini yaşamak isteyen kadınların favorileri arasında yer alıyor. Atletik sokak stiline lüks ve şık etkiler katmak isteyen Vakkorama kadını, spor ayakkabılarla her türlü tarzı daha iddialı ve trend hale getiriyor. Mükemmel kış stili oluşturmak için beyaz spor ayakkabıları, deri slouchy jean ve oversize paltolarla tamamlayarak çabasız şık görünümler elde edebilirsin. Ofiste klasik şık görüntüleri dengelemek için ise siyah bir çift spor ayakkabı modelini pilili etek ve gömleklerle birlikte kullanabilirsin. İddialı görünümlerden hoşlanıyorsan, sezon trendlerinden metalik detaylara ve hologram efektlere sahip sneaker'ları, beyaz tişört ve jean pantolonunla bir araya getirebilirsin. Söz konusu spor ayakkabılar olunca sınırsız seçenekler sunan Vakkorama, günlük hayattan spor maceralarına kadar hayatın her alanında rahat ve şık adımlar atmana destek oluyor!