Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
1 2

BERMUDA & ŞORT

Yükselen trendlerin it-parçalarını içeren kadın bermuda & şort koleksiyonu ile Vakkorama kadını, sokağa damgasını vuruyor. Bermudalar, kapriler, bisikletçi şortları ve payet şortlar… Feminen, maskulen ya da androjen stil kodlarını tarzına yansıtan çağdaş ve şehirli kadın, yeni nesil şortlarla gelen yüksek hareket özgürlüğünü keşfediyor. Yeni sezon dilediğin stili yaratman için harikulade tasarımlar içeriyor. Vakkorama giyim koleksiyonundaki ikonik tasarımlarla takımladığın şortların ve kısa taytlarınla, günün her anında sen de bir it-girl etkisi yaratacaksın!

Farklı Stillere Uyumlanabilen Bermudalarla Stilini Oluştur

Birlikte takımlandığı tasarımlar ve aksesuarlarla bir anda formal ya da atletik bir silüete bürünebilen şortlar, üstün uyumlanma yetenekleri ile şehirli kadınları tam kalbinden vuruyor. Sezonun sıcak tasarımları arasında yer alan yandan şeritli bermudalar, spor kalıpları ile rahatına düşkün kadınlar için oldukça cazip seçenekler sunuyor. Sen de bahara özel sokak stilin için 1920’lerden ve 1960’lardan ilham alarak puantiyeli bermuda şortlarla kendi retro tarzını oluşturabilirsin. Belden kemerli, bol kalıplı kumaş bermuda şortların yanı sıra yılların eskitemediği kot versiyonlarını da tercih edebilirsin. Sadece spor bir büstiyer ya da bir tişört ve blazer bir ceketle takımlayarak dikkat çekici ve havalı bir görünüme imza atabilirsin.

Bisikletçi Taytlarıyla Klasik Şort Formatından Uzaklaş

Güncel moda trendleri klasik şort formatından uzaklaşarak, yeni sezonda farklı stillere yer veriyor. Koleksiyonda yer alan yeni nesil şortlar, çağdaş şehirli kadınların yorumlarıyla kendine bambaşka ifadeler buluyor. Günden geceye, bahara ve yaza özel stil görünümleriyle boy gösteren it-girl’ler, yeni nesil bisikletçi şortlarla ezberleri bozuyor. Sen de kapriyi andıran orta boy bisikletçi taytlarıyla, kruvaze ceketi bir arada kullanarak maskulen stili deneyebilirsin. Özel bir gün ya da gece için diz üstü bisikletçi şortunla oversize bir gömleği takımlayabilir, şık topuklu bir ayakkabı ve midi bir çanta ile tamamlayarak cool bir duruş sergileyebilirsin.

Stil İlhamını Yüksek Moda Tasarımlarından Al

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarınca güncellenen Vakkorama şort koleksiyonu, her zaman olduğu gibi, yine yüksek modanın ikonik silüetlerini içeriyor. Piliseler, fırfırlar, katmanlar ve kıvrımların etkisiyle hareketlenen koleksiyon, floral ve grafik desenlerin enerjisiyle titreşiyor. İki renkli blok modeller ve yazılı tayt şortlar alternatif takımlamalar için ilham veriyor. Açık yeşil ve açık mavi tonların, kırmızı ve pembelerin yer aldığı koleksiyon, sezonun yükselen rengi siyahla birlikte şehirli kadın için güçlü ve şık görünümler anlamına geliyor. Kadın bermuda & şort koleksiyonu ile gardırobunu güncellemek için hemen harekete geç! Unutma, bu yaz modern Vakkorama kadınlarının favori görünümlere imza attığı bir sezon olacak!