• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
CROSLEY

30 yılı aşkın bir süredir müzik dünyasına getirdiği yenilikçi duruşuyla dikkat çeken Crosley, ilhamını 1920'lerde herkes için bir radyo yaratan Powell Crosley'den alıyor. Geleneğine bağlı kalarak yenilikçi bir tasarım anlayışla yorumlanan pikaplar, müzikseverler için dinleme deneyimini stilize ediyor. Farklı form ve renklerin buluştuğu bu eşsiz koleksiyonu Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebilir, hangi müzik türünü seversen sev, stil sahibi bir pikap ile dinletilerini kusursuzlaştırabilirsin.


Nostaljik Bir Müzik Deneyimi


CD'lerin müzik dünyasını kasıp kavurduğu 1992'de ilk pikabını çıkaran Crosley, düşünülenin aksine varlığını başarıyla sürdürerek vinil deneyimini herkes için geri getiriyor. Crosley'nin teknik mükemmelliğe sahip pikap modelleri arasından favorini seçebilir, en sevdiğin plakları pikabına yerleştirerek müzik dinleme alışkanlığını geçmiş dönemlerde olduğu gibi görkemli bir ritüele çevirebilirsin. Müzikseverlerin geri bildirimleri ile kendini geliştirmeye devam eden Crosley, sağladığı ses kalitesi sayesinde sana çıplak bir ses dinliyormuş hissini yaşatıyor. Gözlerini kapat ve kendini müziğin ritmine bırak! İğnenin plak üzerinde süzülürken odaya dağıttığı tınıların ruhunu harekete geçirmesine izin ver!


İfade Biçimi Olarak Müzik


Zaman veya yaşa bağlı olmadan yaptığın her şey, kendini ifade etmenin bir yolu haline dönüşüyor. Sanat, giyim, mekanlar ve internette paylaştığın şeyler bile dünya görüşünün bir parçasını yansıtıyor. Müzik neden farklı olsun ki? Renkli ve eğlenceli, şık, modern ve eklektik: Herkes için bir Crosley var ve sen de stilini tamamlayacak bir tasarımı bu benzersiz koleksiyonda bulabilirsin. Seçtiğin Crosley modeli, pikabının rengi, tasarımı seninle ilgili bir şeyler söylüyor. Crosley'nin iğnesi bir plağa temas ettiğinde, ruhunu büyüleyecek sesler hayatının her yanını sarıyor. Pikabını evinde nereye koyacağını, mutlaka sende bulunmasını isteyeceğin plakları gözünün önüne getirebiliyor musun? Crosley'nin bu nostaljik deneyimi modernize eden tasarımlarından biriyle kendini ifade etmenin yaratıcı ve havalı bir yolunu keşfedebilirsin. 


Benzersiz Crosley Koleksiyonu


Pikap endüstrisinde trendleri belirleyen Crosley, koleksiyonunda farklı yaşam stillerine sahip olan müzikseverler için alternatifler sunuyor. Crosley C3 gerçek bir analog deneyimi için tamamen manuel çalışma sunan iki hız kademesine sahipken Executive nostaljik görünümü ile retro stilleri tamamlıyor. Crosley C6, yalın çizgisi ve renk seçenekleri ile modern evlerin dekorasyonuyla da kusursuz bir uyum yakalıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Crosley koleksiyonu, müzik deneyimini dönüştürerek kendini ifade edebileceğin sıra dışı tasarımlar ortaya koyuyor. En sevdiğin plağı seç, Crosley'ine yerleştir ve müziği her hücrenle hissetmeye başla!