Vakkorama
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre
Filtre
1 2 3

ERKEK SIRT ÇANTASI

Sadece birkaç yıl önce yalnızca okullu gençlerin tercih ettiği sırt çantaları, günümüz moda dünyasının en ikonik aksesuarlarından biri olarak anılıyor. Vakkorama erkekleri, aktif ve dinamik yaşam tarzlarına eşlik eden dünyaca ünlü markaların sırt çantası modelleriyle sokak modasının nabzını tutuyor. Vakkorama'nın birbirinden seçkin markalardan oluşan geniş erkek çanta koleksiyonunda yer alan çok farklı renk, desen ve model alternatifleriyle sen de hemen şimdi tarzını ortaya koy!

Eşyalarını En Havalı Şekilde Taşı

Vakkorama, sokak modasında ses getiren tasarımcı ve markalara yer verdiği çanta koleksiyonuyla her yaşa ve zevke sahip erkeklere uygun modeller sunuyor. Spor salonuna gitmek veya hafta sonu gezisine çıkmak için ihtiyacın olan tüm eşyaları saklayabileceğin sırt çantaları, aynı zamanda cool ve dikkat çekici görünümler elde etmeni de sağlıyor. Derin cepleri, sağlam kayışları ve geniş iç hacmi sayesinde ihtiyacın olan tüm eşyaları kolayca taşıma imkânı sunan sırt çantaları, dayanıklı naylon kumaşlardan esnek deri malzemelere kadar çok geniş seçeneklerde sunuluyor. Hem egzersiz arkadaşı hem de şehrin koşturmacasında sürekli yanında taşıman gereken eşyaları alan bir yardımcı olma görevini üstlenen çantalar, çok farklı renk ve desen seçenekleriyle dinamik ve eğlenceli tarzını da destekliyor. Kitap ve dizüstü bilgisayar gibi okul veya işle ilgili gerekli tüm malzemeleri taşımana yardımcı olan sırt çantası modelleri, cesur grafikler ve eğlenceli renklerle en sıkıcı anlarında bile enerjini yükseltiyor. Spor ayakkabı, kapüşonlu hoodie ve eşofmanla birlikte hafta sonu gezilerinden iş çıkışı spor seanslarına kadar hayatının her anına eşlik eden Vakkorama sırt çantalarıyla rahatlığın ve şıklığın keyfini çıkar!

Modanın Nabzını Tutan Sırt Çantası Modelleri

Okul, iş veya günlük hayatın koşturmacasında tüm eşyaları rahatlık ve konforla taşımanı sağlayan Vakkorama'nın dünyaca ünlü markalara ait sırt çantası modelleri, çok yönlü ve sofistike aksesuar arayışında olanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Vakkorama'nın dünyaca ünlü markalara ait sırt çantaları, outdoor yürüyüş stillerinden şık deri iş çantalarına, sportif kılıflara ve valizlerde saklanan renkli seyahat modellerine kadar çeşitlilik gösteriyor. Kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsan, spor kıyafetlerinle, kotlarınla ve tişörtünle birlikte goofy baskılara veya parlak metalik malzemelere sahip sırt çantalarına şans verebilirsin. Ofis eşyalarını taşımak için ise takım elbise ile kullandığın modelleri, hafta sonu gezileri için chino pantolon ve V yaka düğmeli kaşmir kazaklarla eşleştirebilirsin. Sen de hemen şimdi, en beğendiğin Vakkorama sırt çantası modelleriyle hayatına çok yönlü ve moda odaklı çözümler eklemek için acele et!