• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
67 adet ürün bulundu
EASTPAK

Üretim hayatına Amerikan ordusu için Pentagon tarzı çanta tasarlamakla başlayan Eastpak, dayanıklılığı ve işlevselliği ön plana çıkaran, canlı renkleri ile stilinize dinamizm katacak çantaların yaratıcısı! Marka,1976 yılında, Mark Goldman'ın sırt çantası tasarlamak için babasını ikna etmesiyle yaratıldı. Çanta koleksiyonunun yanı sıra Eastpak ayrıca geniş bir giyim koleksiyonuna sahip. Birçok ünlü tasarımcı ile iş birliği yapan Eastpak, bugün dünyada birçok markanın referans aldığı, yenilikçi, eğlenceli bir marka olarak biliniyor.

Eastpak'in geniş ürün yelpazesi içerisinde herkese hitap eden bir seçenek yer alıyor. Daha çok dinamik ve genç ruhunu ortaya çıkarmak isteyenler için pratiklik ve şıklık sunan tasarımlar kullanışlı yapıları ile dikkat çekiyor. Yarım asır önce okul çantaları ile başlayan macera, günümüzde Eastpak omuz çantası, bel çantası, spor çantası, postacı çanta ve hatta seyahat çantası olarak valiz tasarımlarına kadar uzanıyor. Herkesin ihtiyacına yönelik mutlaka bir tasarım sunan koleksiyon, kısacası hayatın her köşesinde kendine bir yer buluyor.


Dikkat Çekici Tasarımlar ile Gözler Hep Üzerinde Olacak


Şimdi Eastpak stilini keşfe çıkmanın ve ruhunu en iyi yansıtan güçlü modeli seçmenin tam sırası. Hem okul hem de iş hayatında kullanabileceğin Out of office tasarımı sunan sırt çantaları, son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında. Çantaların içerisinde hem kitaplarını koyabileceğin hem de dizüstü bilgisayarını taşıyabileceğin kompakt bir alan bulunuyor. Dilersen aynı şekilde konforlu kullanım sunan Padded Pak'r efsanelerine de göz atmaya ne dersin?

Daha büyük boydaki sırt çantalarını tercih edersen, kamp yaparken ya da seyahat ederken de ürünleri kullanabilirsin. Dayanıklı ve sağlam olmalarının yanı sıra yanmaz kumaştan üretilen modeller, her yaşa hitap etmesi ile gözde ürünler arasında sayılıyor. Ayrıca gizli bölmeler ve ilave cepler ile detaylandırılan akıllı iç tasarım yapıya sahip sırt çantaları, görünüşlerinin aksine geniş iç hacimleri ile şaşırtmaya devam ediyor. Temizlik ve bakımı da oldukça kolay olan sırt çantaları uygun programlarda kolaylıkla yıkanabiliyor.

Sağlam ve estetik tasarımı bir araya getiren Eastpak çantalar, ofis yaşamında da kendine mutlaka yer buluyor. Çantalara eklenen ilave kemer ya da fermuarlar, ekstra dizüstü bilgisayar taşıma bölmesi haline gelebiliyor. Pek çok farklı tasarım sunan Eastpak, bel çantası tasarımlarıyla da sezonun trendlerine uyum sağlıyor. Spor, gezi ya da yürüyüş esnasında gerekli eşyalarını taşımak isteyenlere fonksiyonel kullanım imkanı tanıyor. Tarzına ve hayat stiline uyum sağlayan en güçlü tasarımları ayrıcalıklı fiyatlar eşliğinde Vakkorama'da bulabilirsin.