Vakkorama
Filtre
Kategoriler
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtre
Filtreler
Filtre
Filtre

BİLEKLİK

Şehirli ve modern Vakkorama erkekleri, tarzlarını yükseltecek birbirinden şık bileklik modelleriyle dikkat çekiyor. Söz konusu erkek aksesuarları olunca dünyaca ünlü marka ve tasarımların en seçkin örneklerine yer veren Vakkorama, yeni sezonda birbirinden farklı modeller sunuyor. Modern zaman erkeklerinin kendilerini ifade etmeleri için en tarz yolları sunan Vakkorama, minimal deri tasarımlardan oniks seçeneklere kadar her zevke sahip erkeğe hitap ediyor. Sen de hemen şimdi, bilekliğinle kendini ve tarzını en iyi şekilde ifade edebilmek için, Vakkorama erkek aksesuar koleksiyonunu keşfet.

Bilekliğinle Tarzını Ortaya Koy

Söz konusu moda olunca risk almaktan çekinmeyen Vakkorama erkekleri, seçtikleri bilekliklerle tarzlarını cesurca ortaya koyuyor. Hem moda dünyası hem de sokak trendleri tarafından son yıllarda oldukça popüler hâle gelen Vakkorama bileklikler, metalden deriye ve taşlı modellere kadar çok geniş seçeneklerde sunuluyor. Bileklik, aynı zamanda klasik hediye alternatiflerinden sıkılanlar için de harika bir seçenek oluyor. Kendini maskulen şekilde ifade etmek isteyen Vakkorama erkekleri için metal ve militer etkiye sahip bileklikler önerilirken kalın yapıdaki deri bileklikler ise şehrin havalı ve stil sahibi erkeklerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Sokak kıyafetine bir anda daha çarpıcı etkiler katmak için ise altın gibi gösterişli metalleri tercih edebilirsin. Rocker stilini vurgulamak veya minimal detayları yansıtmak için ise basit ipli veya deri bilekliklere yönelebilirsin. Kuru kafa, gitar ve benzeri sembollerden oluşan deri bilekliklerle asi ve cool görünümünü vurgulayabileceğini de unutma!

Sezon Trendlerini Yansıtan Erkek Bileklikler

Vakkorama, her ürün grubunda olduğu gibi, bileklik koleksiyonunda da dünyaca ünlü marka ve tasarımcılara yer veriyor. Zamansız bileklik trendlerinin yer aldığı Vakkorama aksesuar koleksiyonunda, sezonun öne çıkan trendleri doğrultusunda hazırlanan tasarımlar da yer alıyor. Sezonda öne çıkan "marine" teması, erkek bilekliklerine yansıyarak özellikle ip tarzı bilekliklerde deniz etkisini hissettiriyor. Tatil gardırobun için mükemmel bir seçenek olan deniz temalı bileklikler, klasik keten pantolon ve beyaz gömlekle birlikte yaz stilini tamamlamana aracılık ediyor. Son yıllarda öne çıkan etnik etkili boncuklu bileklikler, bu sezon da öne çıkıyor. Sen de cesur ve dinamik seçimler yapmak için, renklerin gücünden yararlanarak farklı renklerdeki ip bileklikleri aynı anda kullanmayı tercih edebilirsin. Tarzına minimal ve aynı zamanda güçlü etkiler katmak için, Vakkorama aksesuar koleksiyonunda yer alan bileklikler arasından dilediğin modeli hemen keşfet!