• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
151 adet ürün bulundu
Adidas

Vakkorama, spora verdiği önemle birlikte spor giyim yelpazesini konforlu ve şık tasarımlarla genişletiyor. Dünyanın en büyük spor eşya markalarından biri olan 'adidas' koleksiyonuna ait göz alıcı spor giyim kıyafetlerine, spor ayakkabılarına Vakkorama ayrıcalığıyla sahip olmaya ne dersin? 'adidas' adını kurucusu Adolf (Adi) Dassler'den almıştır. Ayakkabının kenarlarını sağlamlaştırmak için koyulan üç bant ilk olarak 1949 yılında kullanılmış ve markanın belirleyici işareti oluyor. Özgüvenli, başarılı nesiller hayali ile güçlü bir imajı olan 'adidas' yıllar içerisinde birçok sporcunun tercih ettiği bir markaya dönüşmüştür.


Retro ve Modern Çizgiler Bir Arada


Her nerede spor yapıyorsan yap, Vakkorama şıklığı ve konforu bir arada yakalaman için yanında! Bol kesimli ve cepli eşofman altı çeşitleri arasında, bacak kısmında adidas için dönüm noktası olan Trefoil logosunu bulunduran modeller retro bir görünüm sunuyor. Geçmişe ait esintilerin yanı sıra modern çizgileri de seviyorsan, pastel renkler ile iki renkli logo şeritlerini bir araya getiren eşofman altı modeli ile dinamik bir tarz yakalayabilir ve 2000’li yılların modern sokak stilini yansıtabilirsin. 3 bant detayıyla Adidas'ın spor mirasını yansıtan yüksek belli şortlar ise bel kısmındaki Trefoil logosu ile klasikler arasında.


Sporda Rahatlık ve Şıklık


Eşofman altını üst giyim modelleri ile takımlamaya ne dersin? 'adidas' 2005 yılından beri Stella McCartney iş birliği ile yenilikçi ve şık spor kıyafetler tasarlıyor. İkonik yuvarlak yaka kesim çizgileri ile feminen görünümlü atletler, file kısımlarıyla deriyi havalandırırken dikkat çekici bir stil yaratıyor. Büyük Trefoil logosu taşıyan fermuarlı sweatshirt, retro görünümlü renk seçenekleri içeriyor. Vakkorama, soğuk havalarda sporundan vazgeçmeyenleri de unutmuyor. İki yönlü kullanılabilen tasarımlar, uzun fermuarı ile boynu soğuktan koruyabiliyor. Keskin hatlar yakalamak istersen, öz güveni yüksek hip hop ve sokak dansçılarından esinlenilerek tasarlanan çift renkli sweatshirt'ler, yarı siyah yarı beyaz geometrik tarzı ile tam sana göre. 90’lı yıllardan ilham alan ön kısmı siyah-beyaz adidas logo şeritli sweatshirt'ler ile yine kendi özgün tarzını gösterebilirsin. Retro çizgilerle tasarlanan adidas R.V.Y koleksiyonundan modeller, kontrast renkleri ve iki renkli çift Trefoil logosu ile dikkat çeken modeller arasında.


Adımlarında Hafiflik Arayanlara


Spor yaparken her adımında havalanmaya hazır mısın? Öyleyse arşivlerdeki tasarımları modern çizgilerle birleştiren ayakkabı çeşitleri stilini tamamlamak için birebir. İnsan vücudunun hareketlerini inceleyen çalışmalardan esinlenilerek yastıklama teknolojisi ile tasarlanan modeller her adımında rahatlık sağlıyor. Koşu ayakkabılarına özel yapıda bir destek ve denge özelliği sağlayan spor ayakkabılar, ayaktaki basıncın eşit dağıtılmasını hedefliyor. Tenisçi stilinden esinlenerek yaratılan ürünler ise esnek yapılarıyla hafiflik duygusu oluşturuyor. Yastıklama ile ayakta aşırı basınca maruz kalan bölgeleri destekleyip koruyan çorap çeşitleri, ayaktaki hafiflik hissini ideal şekilde tamamlıyor.