Vakkorama

TESLİMAT

TESLİMAT

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. 750 TL Üstü siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 750 TL ve altı siparişlerinizde kargo bedeli 39,90 TL'dir.

30 GÜN İÇERİSİNDE DEĞİŞİM & İADE İMKANI

Vakkorama Online Shop sitesinden aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30  gün (1 ay) içerisinde faturanız ile iade edebilir, aynı tutarda başka bir ürün ile Vakkorama mağazalarından değişim yapabilir, exchange card alabilirsiniz.Ürün iadesi ve değişimi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi veya faturasıyla birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış, orijinal ambalajının bozulmamış olması, etiketlerinin çıkarılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

ÜRÜN DEĞİŞİM

Vakkorama Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişimi sadece Vakkorama mağazalarımızdan yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede gidebileceğiniz herhangi bir Vakkorama mağazamız bulunmuyor ise, ürünleriniz ile gönderilen sevk irsaliyesinin arka tarafındaki iade formunu doldurarak iade talebiniz için ürünü iade adresimize gönderebilirsiniz.Detaylı bilgi için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.