• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
ZOE KARSSEN

Zoe ve Quince Karssen adlı tasarımcılar tarafından Amsterdam merkezli olarak kurulan Zoe Karssen, pop ve rock & roll esintili modelleri ile tanınıyor. 2010 yılında kurulan ve şöhreti kısa sürede dünyanın dört bir yanına yayılan marka, çağdaş ve minimalist çizgisi ile öne çıkıyor. Pek çok ünlü isim tarafından takip edilen Zoe Karssen, ilginç grafik tasarımları ve özgür stili ile Vakkorama’nın ayrıcalıklı dünyasında yerini alıyor.


Sokak Esintili Yüksek Estetik


Zoe Karssen ilk andan itibaren yüksek kaliteli pamuktan üretilen doğal ve hassas t-shirt modelleri ile biliniyor. Özellikle t-shirt modellerindeki grafik baskıların mükemmel ve yenilikçi dünyası markanın imzasını oluşturuyor. Yeni modelleri merakla beklenen ve dünyanın dört bir yanında büyük ilgi gören Zoe Karssen t-shirt'leri, esrarengiz ve büyülü tasarım dünyası ile sokak stilini ve seçkin estetiği bir araya getiriyor. Tüm tasarım ve üretim süreçlerini Hollanda’da gerçekleştiren marka, yüksek standartlardaki zengin pamuklu malzemeyi kusursuz bir işçilik ile birleştiriyor.


Dinamik ve Konforlu Modeller


Günlük kıyafetlerin sıradanlığına karşı, dinamik ve çağdaş bir stil arıyorsan, tüm aradıkların Zoe Karssen ürünlerinde seni bekliyor. Sokak stilinden yararlanarak yenilikçi ve seçkin bir ürün koleksiyonu yaratan marka, minimalist ve modern yaklaşımıyla öne çıkıyor. Markanın oldukça yaratıcı ve sıra dışı olan tasarımları, günlük stile alışılmadık bir dinamizm katarak sınırsız bir konfor alanı sağlıyor. Bir t-shirt markası olarak bilinse de, giderek ürün yelpazesini genişleten Zoe Karssen koleksiyonunda; sweatshirt, pantolon, triko, ceket ve kot gibi kıyafetlere de geniş biçimde yer veriliyor. Markanın hem kadınlar hem erkekler için tasarladığı bu özel ürünlerinde de değişik grafik tasarımlar, gotik motifler, yarasa baskılar ve ilginç sloganlar öne çıkıyor.


Plaj Kıyafetinden Parfüme Yeni Bir Stil


Plaj kıyafetleri için özel bir serisi bulunan marka, bikini ve mayo koleksiyonunda da kendisine has çizgisini sürdürüyor. Palmiye, flamingo, yıldız gibi figürlerin yer aldığı tasarımlarda, canlı renkler ve göz alıcı bir tarz göze çarpıyor. Güneş gözlüğü modelleri şık bir aksesuar olarak markanın yaz koleksiyonunu tamamlıyor ve yaz sezonu giyim konsepti için çok özel bir tarz oluşturmaya olanak tanıyor. Marka, son dönemlerde geliştirdiği parfüm projesiyle ürün yelpazesini daha da genişletiyor ve çok yönlü bir stil tasarımı için daha fazla fırsat sunmaya başlıyor. Dünyanın en ünlü ve seçkin mağazalarında yerini alan Zoe Karssen ürünlerine, Türkiye’de Vakkorama’nın yüksek standartlarıyla ulaşmak mümkün oluyor.