• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
20 adet ürün bulundu
XD DESIGN

Modern göçebelerin yanında yer alan ve hayatlarını kolaylaştıran XD Design, yenilikçi özelliklerle bir araya getirdiği çantalarla dikkatleri üzerine çekiyor. Yolculuğa başladığı 2016 yılından beri koleksiyonlarıyla beğeni kazanan marka, ikonik detaylarıyla da ilgi çekiyor. Rahat ve bir o kadar da düzenli seyahat etme olanağı tanıyan XD Design tasarımları Vakkorama ayrıcalığıyla sunuluyor. 


Güvenli Bir Seyahat


Yenilikçi tasarımların çantalarda hayat bulduğu koleksiyonlarla, yolculuk esnasında karşılaşabileceğin tüm zorlukları aşabilirsin. Gizli fermuarlar ve ceplerin yanında koruyucu alarmlarla da her türlü tehlikeye karşı önlemini alabilirsin. Fermuarlara ve ceplere önden erişimin bulunmadığı tasarımlar, günlük hayatta hırsızlıklara karşı da güvenli bir alan sunuyor. Kesilmeye karşı dayanıklı malzemelerin kullanıldığı çantalar, seyahatin esnasında eşyalarının zarar görmesini de engelliyor. Suya karşı dayanıklı olmasının yanında ıslak şemsiyeleri saklamak için de su geçirmeyen saklama bölmesi sunan XD Design, konforlu bir yolculuk sağlıyor. Sırt çantası, yün çanta, çapraz çanta ve çok daha fazlasını bir araya getiren modeller göz kamaştırıyor. 


Konforu Artıran Özel Tasarımlar


XD Design, güvenliğin yanında iç bölücüleri, organizasyon panelleri ve cepleriyle de düzenli ve rahat bir yolculuk yapılmasına yardım ediyor. Dahili saklama bölmeleri ve çıkarılabilir yapıdaki iç bölmeleriyle bir çantanın sunabileceği alandan çok daha fazlasına sahip olunmasına olanak tanıyor. Ayarlanabilen yapılarıyla dikkatleri üzerine çeken tasarımlar, iç bölmeleri dilediğin gibi kullanmanda rol oynuyor. XD Design, özellikle uzun yolculuklarda öne çıkan ayakkabı saklama bölmesiyle de çanta içerisinde eşyaların birbirine karışmasını ve zarar vermesini engelliyor. Ağırlık dağılımını optimum bir şekilde gerçekleştiren modeller, sahip oldukları göğüs bandı sayesinde de konforlu bir kullanım sağlıyor. Omuz askısı üzerinde şekillenen ve sıklıkla kullanılan aksesuarlara pratik bir ulaşım imkanı tanıyan tasarımlarla günlük hayatını kolaylaştırabilirsin. Özel olarak tasarlanan kart bölmesi, güneş gözlüğü ya da kulaklık tutucuyla yolculuk etmek XD Design ile yeniden şekilleniyor.


Şık ve Minimal Dokunuşlar


Yolculukların konforlu ve güvenli geçmesi için yenilikçi tasarımlar geliştiren XD Design, çeşitli baskıları ve renk detaylarıyla da beğeni kazanıyor. Zebra ve kamuflaj baskılar, soft renklerin hayat bulduğu minimal çizgilerle yepyeni bir boyut kazanıyor. Sokak stilinin spor yansımalarını üzerinde barındıran tasarımlarla rahat ve aynı zamanda şık duruşların elde edilmesinde de rol oynuyor. Günümüz insanının maceraperest, coşkulu ve özgür yanlarından ilham alarak bunu modern ve yenilikçi tasarımlarla birleştiren XD Design koleksiyonları, Vakkorama ayrıcalıklarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.