• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
WOOD WOOD

Danimarka merkezli olarak 2002 yılında kurulan Wood Wood, kısa sürede seçkin bir moda ve yaşam stili markası olarak adını duyurdu. Esin kaynağı sokaklar olan ve graffiti kültüründen fazlasıyla beslenen marka, sade ve minimalist tasarımlarıyla öne çıkıyor. Sokağın canlı kültüründen eşsiz bir stil oluşturan cesur ve özgür Wood Wood tasarımları, Vakkorama ayrıcalığı ile seni bekliyor.


Sokağın ve Yüksek Estetiğin Eşsiz Uyumu


Karl-Oskar Olsen ve Brian SS Jensen tarafından kurulan Wood Wood’un mottosunun odağında alt kültür bulunuyor. Wood Wood, yarattığı stilin ilhamını graffiti kültürü ve sokak stilinden aldığını yineliyor ve tarzını “Contemporary Streetwear” olarak adlandırıyor. Sadece bir kıyafet değil, bir yaşama kültürü markası olarak öne çıkan Wood Wood, yeni dönem gençliğinin tarzını, sokak kültürünü ve moda anlayışını harmanlayarak yenilikçi bir kültür ikonu yaratıyor. Bir yanında yüksek moda ve estetik, öbür yanında sokak kültürü ve gençlik modası bulunan marka, sanat ve müziğin çağrışımları ile yepyeni bir anlayış geliştiriyor. Pamuklu tasarımların yanında yüksek kaliteli yün kullanılan triko modelleri ile dört mevsim iddialı olduğunu gösteren marka, saf pamuk seçeneği bulunan gömlek tasarımlarında çarpıcı sadelikte yüksek bir estetik sunuyor.


Sade ve Şık Bir Stil


Markanın kendine has sadeliğinin arkasında işlevsellik ile estetik arasında kusursuz bir denge kurma çabası yatıyor. Tasarımlarında hareket özgürlüğünü önemseyen markanın pantolondan cekete, t-shirt’ten gömleğe tüm ürünleri sınırsız hareket özgürlüğü ve konfor sunuyor. Spor modasından iş kıyafetlerine, yerel unsurlardan isyankâr müzik esintilerine her formdan yararlanabilen marka, hareketi ve konforu odağına alarak kusursuz bir yaşam stili oluşturuyor. Kot ya da kamuflaj kumaşlarla dinamik bir görünüm sunan Wood Wood, pastel ve gri tonların cazibesini fazlasıyla kullanıyor. Bol kesimli, salaş denilebilecek formların kendine yer bulduğu koleksiyonun her parçası, yüksek tasarım gücünün ve titiz bir işçiliğin ürünü olarak dikkat çekiyor.