• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
WATCHPEOPLE

Watchpeople saatlerini bu kadar olağanüstü ve karizmatik yapan nedir? Modellerin tasarımlarıyla dile getirilen zamanın yorumlanması. 2017 yılında Almanya'da doğan Watchpeople, uzun yıllardır bu konudaki gözlemlerini, deneyimlerini ve saatlere olan tutkusunu kendine has bir çizgiyle tasarımlarına taşıyor. Moda, yaşam tarzı ve saat-mücevher endüstrisindeki trendleri takip eden marka, kendi özgün konseptlerini yaratıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin bu benzersiz koleksiyon, olağanüstü çizgisi ve yenilikçi fikirleri ile saat endüstrisine ilham vermeyi hedefliyor. 


Yenilikçi Fikirlerden Doğan Sıra Dışı Tasarımlar


Modern dünyanın bireyci ruhunu iyi anlayan marka, senin için kendini benzersiz hissedebileceğin, kalite ve tasarımı buluşturan saatler üretiyor. Trendleri kendi estetik süzgecinden geçirip beklemedik şekillerde tasarımlarına uyarlayan marka, bireysellik, cesaret ve öz güvenden besleniyor. Kamuflaj ve yılan derisi baskısı gibi öne çıkan moda trendlerini, kalite ve fonksiyonu buluşturduğu saat tasarımlarına uyguluyor. Günlük görünümleri kusursuz şekilde tamamlayan Watchpeople saatler, genç kızlardan iş kadınlarına ve her yaştan erkeğe hitap eden benzersiz bir koleksiyon sunuyor. Gösteriş ve kalabalıktan uzak, yalın formlara odaklanan marka, materyallerin dokularını ustaca kullanarak ve detaylara yaptığı dokunuşlarla sıra dışı tasarımlar ortaya koyuyor.


Stilize Edilmiş Yüksek Kalite


Zamanı senin için estetize edecek benzer tasarımlarını kaliteli materyallerle sunan marka, Seiko saat mekanizması kullanıyor. Geçmişten bugüne gelen teknik ustalığın üzerine genç, dinamik ve yenilikçi bir tasarım ekleyen Watchpeople, tasarımlarında paslanmaz çelik, hakiki deri ve mineral cam gibi aşınma ve yıpranmalara dayanıklı yüksek kaliteli materyaller kullanıyor. Tasarım süreçlerindeki yenilikçi tutumunu üretime de yansıtan marka, metal renklerini uzun ömürlü hale getirmek için PVD kaplama gibi yeni teknolojilere güveniyor. Kullanılan premium malzemelerden aldığı güçle Watchpeople tasarımları, uzun süre sana eşlik ederek stilinin vazgeçilmez tamamlayıcılarından biri haline geliyor. 


Kusursuz Bir Tamamlayıcı


Watchpeople saatler, formlarda sadeleştirilmeye giderek tasarımın ana ögeleriyle şekillenmiş minimalist bir tasarım anlayışını yansıtıyor. Kaliteli malzemeleri usta zanaatkarlar aracılığı ile beğenine sunan marka, tasarımlarını yeniden yorumlayabilmen için sana da alan tanıyor. Saatinin kordonunu duygu ve kıyafetine göre değiştirebilir, herkese kendi tarzın olduğunu ve Easy Release bilekliklerle istediğin zaman modelleri özelleştirebileceğini gösterebilirsin. İşe, toplantılara giderken deri kullanılarak hazırlanmış kordonları tercih ederek profesyonel görünümünü tamamlayabilir, hafta sonu gezileri veya arkadaş buluşmalarında daha sportif bir görünüm veren kumaş saat kordonlarını tercih edebilirsin. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin bu kusursuz koleksiyondan kendi favorini seçebilir, farklı kordonlarla özgün görünümlerini tamamlayabilirsin.