• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
VIVA MADRID

Akıllı telefon kılıflarını sihirli dokunuşlarla mükemmel birer sanat eserine dönüştüren Viva Madrid, sektörün önde gelen markaları için ideal kılıflar üretiyor. Markanın ince tasarımlarla sağlam malzemeyi buluşturan modelleri, dünyanın dört bir yanında ilgiyle karşılanıyor. Uzun ömürlü malzeme yapısıyla kusursuz koruma ve ışıltılı bir şıklık sağlayan Viva Madrid modelleri, Vakkorama ayrıcalığı ile gönül rahatlığıyla keşfedilebiliyor.


Her Stile Uygun Tasarımlar


Telefon aksesuarları ve küçük deri ürünleri ile dünya çapında üne sahip olan marka, 2005 yılından bu yana çok özel ürünler tasarlıyor. Akıllı telefonların yanı sıra pek çok tablet bilgisayar için de kılıflar tasarlayan Viva Madrid, cihazları toza, kire, çizilmeye ve darbelere karşı başarıyla koruyor. Başta Samsung ve iPhone olmak üzere pek çok akıllı telefon modeli için kılıflar üreten marka, işlevsel yapısı yanında çağdaş trendlerle uyumlu tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan telefon kılıfları, farklı giyim tarzları ve farklı beğenilere uygun pek çok seçenek sunuyor. Viva Madrid, günlük kullanım modellerinin yanı sıra klasik stilde giyim ile uyumlu ışıltılı ürünler ya da sempatik tavşan, kedi, kurt figürleri bulunan renkli modeller de tasarlıyor.


Çoklu İşlev Sunan Modeller


Yüksek kaliteli sertleştirilmiş silikon ve sentetik deri kullanılarak üretilen telefon kılıfları, kullanım esnasındaki düşmelere ve darbelere karşı tam koruma sağlıyor. Cüzdan, para, kart ve akıllı telefon korumasını tek modelde bir araya getiren kapaklı telefon kılıfları, oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Bu tarz kılıflarda yer alan özel cepler, cüzdan taşıma ihtiyacını ortadan kaldırıyor, gerekli olan her şey telefon kılıfına sığıyor. Bu özel modeller istendiğinde stant konumunda da kullanılabiliyor ve dik durarak en doğru açıdan video izlemeyi mümkün hale getiriyor. Tüm ürünler somut bir modele göre tasarlandığından ses kontrol, kamera, kulaklık gibi bölümler kılıfı çıkarmadan da tüm fonksiyonlarını rahatlıkla yerine getiriyor.


Hem Sağlam Hem Estetik


Neşeli bir tavşan ya da kedi figürüyle akıllı telefonuna yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsan, Viva Madrid ürünleri tam sana göre. İstersen çoklu işlev sunan bir model ile telefon kılıfını cüzdan yerine de kullanabilirsin. Telefonun ayrıca kalınlaşmasına neden olmayan ince biçimde tasarlanmış bu modeller, başarılı işlevleri ve göz alıcı şıklıkları ile kusursuz bir konfor sağlıyor. Farklı markalar için tasarlanmış, her beğeniye uygun Viva Madrid akıllı telefon kılıflarına Vakkorama güvencesiyle ulaşabilir, en uygun koşullarla bu şık stilin sahibi olabilirsin.