• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
URBANCODE

Moda dünyasındaki yolculuğuna 2008'de başlayan Londra merkezli Urbancode, kadın aksesuarları tasarlayarak başladığı bu yolculuğu suni kürk ve dış giyim parçaları ile zenginleştiriyor. Marka birbiriyle çelişen stilleri, baskıları, ruh hallerini ve referansları odaklanmış bir vizyonda bir araya getirerek benzersiz ve şık bir koleksiyon ortaya koyuyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Urbancode tasarımları, cesaretle stiline üzerinde taşımaya davet ediyor. 


Göz Alıcı Bir Görünüm İçin Kürkler


Suni kürkler Urbancode'un en ikonik parçaları olarak koleksiyondaki yerini alıyor. Çantalarda, yelek tasarımlarında aksesuarlarda kullanılan kürk detayları marka karakterini başarıyla yansıtıyor. Kışın en soğuk günlerinde, stilize edilmiş aksesuarlar ve kıyafetlerle içini ısıtan Urbancode, kendine özgü feminen bir tasarım estetiği yaratıyor. Urbancode kadını seçimleri ile dişiliğini cesurca ortaya koyarken otantik görünümü ile tüm gözleri üzerine topluyor. Suni kürk, deri, triko gibi materyalleri kendine hayran bırakan bir işçilikle bir araya getiren marka, zamana meydan okuyan kusursuz parçalar ortaya koyuyor. Güncel trendlerden beslenen marka, sahip olduğu materyalleri üstün bir terzilik anlayışı ile dönüştürerek premium bir moda deneyimi yaratıyor.


Çarpıcı, Feminen ve Seçkin


Birbiri ile çelişiyormuş gibi görünen stilleri kendi moda estetiği ile bir araya getiren Urbancode ilk bakışta çarpıcı, feminen ve seçkin parçalar ortaya koyuyor. Dış giyim koleksiyonunda deriyi sıkça kullanan marka, her tarzdan kadın için kusursuz seçenekler sunuyor. Klasik görünümlerden hoşlanıyorsan blazer formundaki deri ceketleri bahar aylarında tercih edebilir, genç ve dinamik görünümleri tercih ediyorsan biker ceketlerle görünümünü tamamlayabilirsin. Dokusundaki timsah derisi etkisi ile modayı senin için hissedilebilir kılan Urbancode, formdaki yenilikçi yaklaşımını işlevsel tasarımlarla ortaya koyuyor. Magdalina tasarımında ustalıkla gizlenmiş fermuar detayı ceketin için iki farklı kullanım sunuyor. Daha kapsayıcı bir koruma için dilersen ceketini uzun formda kullanabilir, fermuar kısmından eteklerini ayırarak bel üstünde biten bir cekete sahip olabilirsin. 


Kusursuz Aksesuarlarla Zenginleşen Koleksiyon


Moda yolculuğuna aksesuar tasarımı ile başlayan Urbancode, marka karakterini güçlü bir şekilde ortaya koyan şapka ve şal tasarımları ile dikkat çekiyor. Örgü şapkaları suni kürk detayları ile hareketlendiren marka, renk paletinde vanilya, füme ve siyah gibi abartısız tonlara yer veriyor. İnci detayları ile seçkin bir görünüme kavuşan boyunluk ve şapkalar Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedilmeyi bekliyor. Marka, örgü ve kürk dokularındaki eşsiz uyumu çanta tasarımlarına da taşıyor. Her gün için tercih edebileceğin fonksiyonel tasarımlarla şıklığı ve konforu bir araya getiriyor. Güncel trendleri takip ederek shopper çanta stilini benimseyen marka, yumuşacık dokuları, kolay kullanımları ile Recee, Kallie, Kamille gibi kusursuz çanta modellerini beğenine sunuyor.