• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
13 adet ürün bulundu
ULTIMATE EARS

Yüksek performans ve unutulmaz müzik deneyimi sunan ULTIMATE EARS, yenilikçi teknolojileri ve eşsiz tasarımları bir araya getiriyor. Ses kalitesinin yanında dayanıklı modelleriyle de dikkatleri üzerine çeken marka, müzik dinlenilen her ana renk katıyor. Mindy ve Jerry Harvey tarafından Amerika'da 1995 yılında hayata geçirilen ULTIMATE EARS; hoparlör, kulaklık ve kulaklık için monitör tasarımlarıyla öne çıkıyor. Markanın seçkin koleksiyonları Vakkorama ayrıcalıklarıyla bir araya geliyor.


Eşsiz Müzik Keyfi


ULTIMATE EARS müzik tutkunu bir üst seviyeye taşıyarak kaliteli müzik dinleyebilmene olanak tanıyor. Birinci sınıf ses donanımlarına sahip hoparlör tasarımlarıyla dilediğin her an ve her yerde bu keyfin tadını çıkarabilirsin. Taşınabilir tasarımları ve ultra hafif yapılarıyla ULTIMATE EARS hoparlör modelleri, müzik dinlemeyi daha spontane ve zahmetsiz bir hale getiriyor. Tasarımcı ve mühendislik ekipleri tarafından özel olarak tasarlanan modeller sadece müzik dinlemeyi sevenler için değil, içerik oluşturucuları için de ideal bir seçenek sunuyor. En iyi performans deneyimini yaşatan hoparlör tasarımları, yepyeni ve çarpıcı özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.


Yüksek ve Gerçek Ses Kalitesi


Sesi ve formu kalıplarının dışına itmek için çalışmalar yürüten ULTIMATE EARS, geliştirdiği yeniliklerle göz dolduruyor. Özel kalıplama tasarımlarının yanında hoparlörlere kazandırdığı ses ya da tek dokunuşların kontrol mekanizmasıyla, müziğin tadını her yerde çıkarmana olanak tanıyor. ULTIMATE EARS hoparlörlerinde kullanılan eşsiz ses işleme teknolojisi; tamamen net bir şekilde duyulan, dengelenmiş, güçlü ve sürükleyici bir şekilde farklı ses seviyelerinde de aynı kalitede müzik dinleyebilme imkanı sunuyor. Bluetooth özelliğiyle tabletler, akıllı telefonlar ya da diğer cihazlarla kolay bir şekilde uyum yakalayabileceği gibi, iki farklı ULTIMATE EARS hoparlörleri de tek tuşla birbirine bağlayarak daha yüksek seste müzik dinlemek mümkün.


Üstün Dayanıklılık


Silindir tasarımlarıyla her yöne eşit derece ses iletilmesine olanak tanıyan hoparlör modelleri, süper sağlam ve dayanıklı özellikleriyle de öne çıkıyor. Ter ya da damla geçirmeyen yapılarının yanında, suya karşı dayanıklı özellikleriyle havuzda ya da duşta bile müzik keyfine devam edebilirsin. Darbelere karşı dayanıklılığını koruyabilen hoparlörler, zor şartlarda dahi en iyi müzik deneyimini yaşatıyor. Kalitesi ve teknolojiyi kullanımıyla birlikte ULTIMATE EARS, titiz çalışmalarının sayesinde modayı da bir ileri seviyeye taşıyor. Birinci sınıf örgü kumaşlar ve sahip olduğu bir dizi renk skalasıyla kulakların yanında gözlere de hitap ediyor. Her zaman her yerde en iyi müzik kalitesini sunan ULTIMATE EARS tasarımları, Vakkorama fırsatlarıyla seni bekliyor.