• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
TROIKA

Fonksiyonel kullanımları, cezbedici tasarımları, şaşırtıcı yenilikleri, hediyelik ürünleri ve küçük aksesuarlarıyla dünyanın pek çok ülkesinde dikkatleri üzerine çeken Troika, Vakkorama ayrıcalıklarıyla bir araya geliyor. Almanya'da kurulduğu 1922 yılından beri tasarımlarıyla hediye fikirleri geliştirmeye devam ediyor. Profesyoneller için hayat bulan kalemler, ince detaylara sahip anahtarlıklar ve ofis ortamına eğlence katan organizatörlerle birlikte Troika, hayata renk katıyor.


Küçük Aksesuarlara Troika Etkisi


Aksesuarlara kazandırdığı eğlenceli dokunuşlarla kendine has tasarımları bir araya getiren Troika, otantik ve çağdaş bir koleksiyon sunuyor. İlham veren, yenilikçi fikirleri aksesuarlarına taşıyarak tasarımlara yepyeni bir boyut kazandırıyor. Modern izler taşıyan incelikli işçiliğiyle göz dolduran tasarımlar, sevdiklerin için de unutulmaz birer hediye seçeneği sunuyor. Erkeklere özel tasarımlarıyla Troika, profesyonel ve özel yaşamına zamanın ruhunu yansıtmak isteyenlerin yanında yer alıyor. Yenilikçi seyahat aksesuarları, teknik anahtarlıkları ve renkli ofis organizatörleri ile modern hayatın içerisinde öne çıkmaya devam ediyor. 


Neşe Veren Tasarımlar


Troika size neşe veren tasarımlar sunuyor. Küçük ayrıntılara sahip anahtarlıklardan masa üstlerini süsleyen objelere, kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz kullanışlı tasarımları bir araya getiriyor. Basit ama bir o kadar da çağdaş ve modaya uygun dokunuşlar, duygusal ve şaşırtıcı fikirlerle birleştiriyor. Farklı kültürlerden ve bölgelerden izler taşıyan tasarımlarıyla profesyoneller ve tasarımcılar başta olmak üzere, herkesin beğenisini kazanıyor. Günlük yaşamın pratik birer yardımcısı haline gelen anahtarlıklar, çok fonksiyonlu yapılarıyla öne çıkan tükenmez kalemler ve not almayı eğlenceli bir hale getiren not defterleriyle Troika, kendi tarzını ortaya koymana yardım edecek tasarımlar sunuyor. 


Çalışmaları Profesyonelleştiren Dokunuşlar


Tasarım tükenmez kalemleriyle kaliteyi bir araya getiren Troika, doğru yazı malzemeleriyle yeni dünyaların kapılarını aralamana olanak tanıyor. Farklı renkleri ve özellikleriyle geniş bir seçki sunan tükenmez kalem modelleri, bir kalemden çok daha fazlasını sunuyor. Metal detaylarıyla öne çıkan kalemler profesyoneller için de bir bütünlük sağlıyor. Santimetre / inç cetvel özelliği, su terazisini ve tornavidayı birleştiren yapısıyla kolaylık sunuyor. Akıllı katlama tekniğiyle katlanan defterler, üzerlerinde yer alan kabartmalı yazılar ve sentetik deri kılıflarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kapak olarak işlev gören elastik bant yardımıyla çok daha rahat bir kullanım gerçekleştirebilirsin. Günlük, takvim ya da not defteri olarak kullanabileceğin defter tasarımları; haftalık planlamalar, hedef kontrolleri ve alışveriş listesi gibi pek çok alanda en büyük yardımcın oluyor. Anahtarlık, masa organizatörleri, kalem, defter gibi aksesuarları ve çok fonksiyonlu tasarımları Vakkorama farkıyla keşfet!