• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
TRIBE

Teknolojiyi eğlenceli tasarımlarıyla birleştiren Tribe, kurulduğu 2012 yılından beri sıradan nesneleri olağanüstü birer objeye dönüştürme arzusunu taşıyor. Profilleri, renkleri ve formlarıyla USB tasarımlarına yenilik kazandıran marka, 2016 senesinden itibaren de lisanslı markaların karakterlerini eğlenceli bir hale getiriyor. Kulaklık, USB ve hoparlör koleksiyonlarıyla dikkatleri üzerine çeken marka; Harry Potter, Star Wars, Game of Thrones ve Minions gibi sevilen pek çok karaktere tasarımlarında yer veriyor. Teknolojiyi, estetik ve işlevsellikle buluşturan Tribe tasarımları, Vakkorama ayrıcalıklarıyla bir araya geliyor.


Sevilen Karakterleri Canlandıran Tasarımlar


Günlük kullanılan eşyalarıa çok yönlü kullanım ve teknoloji katan Tribe, her aksesuar çalışmasını ilk koleksiyon çalışmasındaki aynı tutkuyla yaratıyor ve tasarlıyor. Mükemmel görünümlere sahip olan bu aksesuarları, ister kişisel olarak kullanabilir istersen de sevdiklerine hediye olarak verebilirsin. İkonik karakterlerden ilham alan Tribe, seyahat ve eğlence aksesuarlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. USB koleksiyonlarında geliştirdiği tasarımlar; yüzlerindeki ayrıntılar, kostümlerde kullanılan renkler ve özellikleriyle birer koleksiyon nesnesi haline geliyor. En sevilen ve unutulmaz efsanevi karakterlerin hayat bulduğu figürler, yuvarlatılmış ve top şeklini almış yepyeni tasarımlarıyla beğeni kazanıyor. Kişiliğini ve seni yansıtan tasarımlarla eğlencenin tadını çıkarabilirsin.


Konforlu ve İşlevsel Aksesuarlar


Tribe, özel olarak tasarlanan aksesuarlarıyla işlevselliğin yanında çekici bir stil sunuyor. Konforlu kullanımı ve şık detaylarıyla öne çıkan kulaklık tasarımları, müzik dinlemeyi eşsiz bir keyif haline getiriyor. Akıllı telefonlar, televizyonlar, tabletler ya da diğer cihazlara rahatlıkla bağlanabilen kulaklıklar, rahat bir dinleme deneyimi sunuyor. Tribe kulaklık tasarımlarıyla müzik dinlemeyi ya da telefon görüşmesi yapmayı çok daha fazla sevebilirsin. Hafif yapılarının yanında, ayarlanabilir kafa bantları ve döner yastıklı kulaklıklarıyla da yumuşak bir kullanım sağlıyor. Katlama ve döndürme özellikleri, kulaklıklar için gerekli alanı en aza indirerek her yere taşınmasına da olanak tanıyor.


Eşsiz Dokunuşlar


Kaliteli malzemelerin ve benzersiz koleksiyonların teknolojideki yansımasına eşlik edebilirsin. Şık ve eğlenceli dokunuşlarla teknolojiyi buluşturan Tribe, güçlü ses özelliğine sahip hoparlör tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Bluetooth eşleştirmesine olanak tanıyan özellikleriyle akıllı cihazlarla da kolayca uyum sağlayabilen hoparlörler, dilediğin şarkıyı dinlerken senin yanında yer alıyor. En sevdiğin karakterlerin yer aldığı tasarımlarla sen de unutulmaz bir yolculuğa çıkabilirsin. Anahtarlık olarak da kullanabileceğin USB modelleriyle, az yer kaplayan ve kaliteli ses iletimleriyle öne çıkan kulaklıklarla vakit geçirmek çok daha eğlenceli bir hal alıyor. Muhteşem tasarımlarıyla hayal dünyasının kapılarını aralayan ve unutulmaz karakterleri teknolojiyle buluşturan Tribe, özel tasarımlarıyla Vakkorama'da seni bekliyor.