• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
TOMS

TOMS serüveninin başlangıcı markanın kurucusu Blake Mycoskie’nin 2006’daki Arjantin seyahatine dayanıyor. Mycoskie’nin seyahat esnasında tecrübe ettikleri TOMS markasının kuruluşu, bugünü ve yarınının ilham kaynağı oluyor. Arjantin’de gezerken ayakkabısı olmadan sokaklarda dolaşan çocukların karşılaştığı güçlüklerin Mycoskie üzerinde yarattığı etki, bugün markanın ana değerlerini belirliyor. TOMS ürünleri en farklı modelleriyle Vakkorama'da seni bekliyor.


Sade Ama Gösterişli Rahatlık


Espadrilden sandalete, klasik düz tabanlı kanvastan platforma kadar birçok farklı modele sahip olan TOMS ürünleri, zamansız ama aynı zamanda modaya uygun olarak tasarlanıyor. Kadın, erkek, unisex ve çocuk olarak hazırlanan koleksiyonda, yüksek kalite işçilik ve sadelik her zaman ön planda tutuluyor. Şehirli ve modern görüntüsüyle gündüzden geceye uzanan tüm etkinliklerde modelleri keyifle giyebilir, tüm kıyafetlerinle kolayca takımlayabilirsin. TOMS ürünlerinin ekstra hafif yapısı sayesinde ürünleri tüm gün çok rahat biçimde kullanabilir, gün içerisinde ihtiyacın olan hareket özgürlüğünü yakalayabilirsin. Geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip olan koleksiyonda zamansız ve klasik renklerin yanında sezonluk pop renkler, mevsime uygun motifler yer alıyor. Her sezon bulabileceğin ana ürünlerin yanında birbirinden eğlenceli, rahat ve trend sahibi modellerle TOMS koleksiyonu, her zaman çekici olmanın bir yolunu buluyor.

Koleksiyondaki ürünler sade ve detaysız yapısının ötesinde şık, modaya uygun ve stil sahibi olarak tasarlanıyor. TOMS ürünleri rahat bir çift ayakkabının aynı zamanda gösterişli de olabileceğine dair en güzel örneklerden birini temsil ediyor. TOMS, bu özelliğiyle standart bir ayakkabıdan öte olduğunu gösteriyor. Hayvan desenlerinden çizgilere, kareli desenlerden balıksırtına kadar kendine uygun birçok moda deseni TOMS koleksiyonunda bulabilirsin. TOMS ayakkabılarını dolabındaki her ürün grubuyla rahatlıkla kullanabilir, jean pantolondan elbiseye, şorttan eteğe kadar her türlü kıyafetinle rahatlıkla takımlayabilirsin.


Doğaya Dost Malzemeler


Ayakkabıların üretiminde kullanılan materyaller titizlikle seçiliyor. Keten, organik pamuk ve geri dönüştürülmüş polyester gibi doğaya zarar vermeyen kumaşlar tercih ediliyor. TOMS logosu, V şeklindeki esnek dikiş detayı ve mavi çizgili arka etiket koleksiyondaki klasik modellerin neredeyse hepsinde bulunuyor. V şeklindeki dikiş, kumaşa esneklik sağlarken ayağa da daha konforlu bir hareket alanı veriyor. Bu elastik dikiş, ayakkabıyı zahmetsiz şekilde ve kolayca giyip çıkarmanı sağlarken esnek üst kumaşı ayağı rahatsız etmeden çorap gibi sarıyor ve ayağa özel hazırlanmış hissi veriyor. Tek parçadan oluşan ve kaymayı engelleyen kauçuk taban ise ürünün daha dayanıklı ve yumuşak olması için üretiliyor. TOMS ürünlerinin iç tabanında kullanılan yastıklama teknolojisi sayesinde kendini her daim rahat ve konforlu hissedebilirsin.