• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
TEE LIBRARY

Edebiyatı, tarihi ve efsaneleri kim sevmez! Hele de bu efsaneler ve hikâyeler çağdaş bir yorumla yeniden ele alınıyor ve Tee Library tasarımlarıyla giyilebilir hale geliyorsa... Güney Kore’nin başkenti Seul’de kurulan Tee Library, edebiyat ve tarihten esinlenerek, ilham verici hikayleri eşsiz tişörtlerine taşıyor. Vakkorama’nın genç ve dinamik ruhu ile markanın çağdaş tasarımları buluşuyor ve ruhu genç kalanları da bu buluşmaya davet ediyor.


Edebiyatın Mükemmel İlham Perisi


2009 yılında kurulan modern bir günlük giyim markası olan Tee Library, çok özel tişörtleri ile dünyanın dört bir yanında büyük beğeni topluyor. Marka, % 100 yüksek kaliteli pamuk üzerine yaptığı kusursuz baskılarıyla sadece bir giyim ürünü sunmakla kalmıyor, aynı zamanda grafik sanatının yardımıyla eşsiz hikâyeler anlatıyor. Tom Sawyer, Alice Harikalar Diyarı’nda, Muhteşem Gatsby gibi ünlü edebiyat kahramanları markanın tişörtlerinde canlanıyor, bu eserlerden alınan eşsiz ilham ile mükemmel tasarımlar ortaya çıkıyor. Bazen figüratif, bazen abstract, bazen de karikatürü çağrıştıran özel desenler, tişörtlerin üzerinde her zevk ve beğeniye uygun hale geliyor.


Unutulmaz Hikâyelerin Gücü


“Hikâyelerin bir gücü vardır ve kültürü aşar.” mottosuyla yola çıkan marka, ürünlerinde yer verdiği grafik ve resimleri bu fikirle seçiyor. Tişörtlerini hikâyelerin yeniden resmedildiği giyilebilir tasarımlar olarak tasarlayan marka, çok özel çizimlerle etkileyici görüntüler sunuyor. Tee Library tişörtlerinde yer alan tasarımlar, edebiyat ya da tarihin klasik birer tekrarını değil, çağdaş bir gözle yenilenmiş yorumlarını içeriyor. Bazen edebi bir sözü, bazen Antik Yunan’dan bir heykeli grafiklerine konu edinebilen marka, bazen de Leonardo da Vinci’nin ölümsüz bir eserini yeniden yorumlayarak kusursuz tişört tasarımları geliştiriyor. Herkes, bu zengin tişört yelpazesi içinde kendi beğenilerine, zevklerine ve düşüncelerine uygun bir grafiği kolayca bulabiliyor.


Herkese Hitap Eden Tasarımlar


Her yaş grubundan ve her kültürden insana hitap eden tasarımlar sunan Tee Library, adı gibi geniş bir kütüphane oluşturarak herkesin edebiyatın ve tarihin dilediği kısmından kendi stilini yaratmasına imkân tanıyor. Bazı tasarımlarda karakterler ve figürler ön plana çıkarken soyut çağrışımlı kimi tişörtler daha derin mesajlar verebiliyor. Kimi tişörtlerde ise yazılar ya da vurgulu bazı sözcüklerle görsellik ve edebiyat aynı anda sunuluyor. İster edebiyatı ister sanat tarihini istersen de unutulmaz efsaneleri seçmiş ol, senin beğenine göre bir tişört mutlaka bulunuyor. Kendi tarzını yaratmak ve dünyaya mesajını üzerindeki tişörtün yoluyla vermek istiyorsan, Tee Library tam sana göre!