• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
STUDIO CHEHA

Dikkat çekici pek çok lamba tasarımı bulunabilir, ama Tel Aviv merkezli Studio Cheha tasarımın başrolüne ışığı yerleştiriyor. LED ışığın sağladığı optik illüzyon sayesinde kusursuz lambaları tasarlayan marka, çağdaş dizaynlarıyla büyük beğeni topluyor. Yaşam stilini yansıtan bir lamba, markanın ışığa dayalı çok özel tasarımları arasında seni bekliyor olabilir. Studio Cheha’nın eşsiz ürünlerini Vakkorama ayrıcalığıyla keşfetmeye ne dersin? 


Optik Yanılsamanın Gücü


Minimalist ve modern çizgideki lamba tasarımlarıyla büyük ilgi gören İsrailli tasarım markası Studio Cheha’nın ürünleri, aslında düz bir formda yer alan, ancak optik yanılsamalarla üç boyutlu olan tasarımlardan oluşuyor. LED teknolojisine yenilikçi bir yaklaşım kazandıran marka, yüksek kaliteli düz akrilik cam üzerine ışık illüzyonları yerleştirerek olağanüstü lamba tasarımları yapıyor. Yeni bir boyut kazanan lambalar, dekorasyonların kusursuz bir parçası olarak öne çıkıyor. Bulbing denilen özel tasarım lambalar, aralarında New York Modern Sanat Müzesi’nin tasarım mağazasının da bulunduğu dünyanın en seçkin hediyelik eşya mağazalarında büyük ilgiyle karşılaşıyor.


Üstün Kalite, Titiz Üretim


Eşi benzeri olmayan aydınlatma armatürleri geliştiren marka, özellikle huş ağacından taban üzerine yerleştirilmiş ince akrilik cam ürünleriyle dikkat çekiyor. Pirinç başta olmak üzere lamba tabanı için farklı maden ve ahşap seçenekleri bulunuyor. Camın üzerindeki LED ışık sistemleri özel tasarımlarıyla, kafatasından balonlara, ayı figüründen uzay görünümlerine kadar pek çok seçenek sunuyor. Fiziksel olarak 2D çerçeveden oluşan lambalar, optik bir illüzyon yaratarak 3D etkisi veriyor. Studio Cheha ürünleri oldukça sade ve minimalist tasarımlarıyla tamamen ışığı ön plana çıkarıyor. Tasarım ve üretim süreçlerinin tamamını İsrail’de gerçekleştiren marka, kaliteyi ve özgünlüğünü korumak için küçük ölçekli, ama üstün kalite sunan üretim anlayışını koruyor.


Özel Tasarımlarla Simgesel Anlatım


Özel tasarımcılarla çalışan marka, dünya kültürünün en seçkin motiflerini çağdaş bir gözle yorumlayarak ışıkla yeniden yaratıyor. Işık ile tasarlanan görüntüler, oluşturdukları enfes illüzyonlarla oldukça çeşitli alternatifler sunuyor. Buda’dan farklı çiçek ve bitkilere, gökkuşağından Ra’nın gözüne derin anlamları olan pek çok tasarım arasından seçim yapmak mümkün olabiliyor. Lazer teknolojisinin yardımıyla geliştirilen ve fütüristik yaklaşımlarla tasarlanan lamba modelleri, çevre dostu bir yaklaşımla çok az enerji harcıyor.

Markanın özel tasarım lambaları, ev dekore edenler için kusursuz bir tercih, çok özel hediyelik eşya arayanlar için mükemmel bir seçim oluşturuyor. Oturma odasından yatak odasına, çalışma mekanlarından çocuk odalarına her ortam için uygun tasarımlar sunan Studio Cheha, en seçkin ürünleriyle Vakkorama’da seni bekliyor.