• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
STICKY LEMON

İlginç, renkli, cesur ve işlevsel tasarımların hayat bulduğu Sticky Lemon, birbirinden farklı modelleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Hollanda'da 2016 yılında tasarım üçlüsü Simone, Dorien ve Lotte tarafından kurulan marka, yenilenen ve ilgi çeken renk kombinasyonlarıyla retro zamanlara da göz kırpıyor. Konforu ön plana çıkaran sırt, kol ya da bel çantaları, başta çocuklar olmak üzere, yansıttığı stille geniş bir kesime hitap ediyor. Desen ve resimlerle bir araya gelen renkli Sticky Lemon koleksiyonları,Vakkorama ayrıcalıklarıyla sunuluyor. 


Konforu Artıran Dokunuşlar


Sokak modasına renk katan ve günlük kullanımlarda sunduğu rahatlıkla öne çıkan Sticky Lemon, şık tasarımlara kullanışlı detaylar kazandırıyor. Yüksek kalitedeki vegan derilerden gerçek süet kumaşlara, dayanıklı ve lüks dokunuşlar çanta modellerinde hayat buluyor. Günlük tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Sticky Lemon çantalarını, hem günlük hayatında hem de seyahatlerinde rahatlıkla kullanabilirsin. Sahip olduğu astar ve su geçirmez yapısı sayesinde ise her zaman en büyük yardımcılarından birisi oluyor. Dizüstü bilgisayarından ayrılmak istemeyenler içinse sırt çantası modellerinin içerisinde özel yastıklı bir bölme bulunuyor. Arka kısımlarda bulunan cırt cırtlı cepler, iç kısımlarda elastik yapıdaki şişe tutucuları gibi pek çok işlevsel yapıyla Sticky Lemon çantaları, gezintilerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.


Sade ve Göz Alıcı Tasarımlar


Üç ya da dört farklı rengin bir arada kullanıldığı çanta modelleri, sade ve şık bir duruş ortaya koyuyor. Minimal dokunuşların hakim olduğu Sticky Lemon çanta tasarımları; altın fermuarlar, baskılı astarlar, düğmeli ve düz ceplerle dikkatleri üzerine çekiyor. Çocukları mutlu etmeyi ve tasarımlarıyla onların havalı hissetmesini amaçlayan marka, büyük küçük herkese ilham kaynağı oluyor. İkonik sırt çantalarıyla özgürlüğünü artırabilir, rahat kullanımın ve kalitenin tadını çıkarabilirsin. Lekelenme ve kirlenme durumlarına karşı ise çanta modellerini ıslak bir bez yardımıyla silmek yeterli oluyor. Sticky Lemon, günlük yaşamı kolaylaştıran, konforlu ve şık tasarımlarla göz kamaştırıyor.


Detaycı ve Modern Bir Stil


Sürdürülebilirliğe önem veren marka, kullanılmış pet şişelerden tasarladığı çanta modelleriyle modaya dinamizm kazandırıyor. Sırt çanta tasarımlarıyla modaya yön veren Sticky Lemon, modern dokunuşlarıyla öne çıkıyor. Muhteşem renk uyumları, temel şekilleri ve yüksek kalitedeki üretimiyle çağdaş bir tasarım sunuyor. Göz alan geometrik dokunuşları, pamuk dokumaları ve basit çizgileriyle çanta tasarımlarını ister kişisel olarak kullanabilir istersen de sevdiklerine hediye edebilirsin. Retro bir duruş yansıtan Sticky Lemon çanta koleksiyonu, Vakkorama avantajlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.