• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
37 adet ürün bulundu
SPRAYGROUND

2010 yılında kurulan Sprayground; kışkırtıcı, inovatif, dinamik aksesuarlar ve sırt çantaları üretme tutkusuyla kendini global pazardan ayrıştırarak tanımlanması güç bir stil doğuruyor. Dünyanın en iyi sırt çantası ve aksesuar markası olmayı hedefleyen Sprayground asi, bireyci ve yaratıcı marka karakterini tüm tasarımlarına cesurca yansıtıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin bu benzersiz koleksiyon, seni kuralları yıkmaya, çizgilerin ötesine geçmeye davet ediyor. 


Kalite, Tasarım ve İşlevsellik


Markanın tasarım anlayışı; renk seçimleri, detaylar ve kışkırtıcı konseptler aracılığı ile hikaye anlatıcılığı üzerine temelleniyor. Popüler kültürden de kendini besleyen Sprayground, tasarım ve modanın sınırlarını zorlayan kışkırtıcı ürünler ortaya koyuyor. Sokak modasının asi çocuğu olan marka, her günün beraberinde getirdiği beklenmedik maceralara seninle birlikte atılıyor. Tasarımlarında kullandığı kaliteli malzemeleri sayesinde bu hırçın yolculuğa mukavemet gösteren sırt çantaları, yaşamın sonsuz enerjisi ile savrulmaktan etkilenmiyor ve bu yolculukta uzun süre sana eşlik ediyor. Sprayground sana "Sıra dışı bir tasarıma sahip kaliteli bir sırt çantasından başka ne beklersin?" sorusunu soruyor ve bugünün cihazlarla çevrili dünyasına işlevsel çözümler öneriyor. Kulaklıklar, güneş gözlükleri, dizüstü bilgisayarlar, tabletler için bölmeler tasarlayan marka, kolay taşınabilir ergonomik sırt çantaları ile tasarım ve fonksiyonu benzersiz biçimde bir araya getiriyor. 


Sokağı Kendi Renklerine Boya


Bugünkü maceranda ihtiyaç duyabileceğin her şeyi sırt çantana at ve Sprayground'un sınır tanımayan tasarımları ile sokağı kendi renklerine boya. Renkleri ve formları tasarımlarında özgürce kullanan marka, hazırladığı koleksiyon ile sokağın hırçın çocuklarını şımartmayı hedefliyor. Tüm gözleri üzerine toplayacak benzersiz Sprayground koleksiyonu, farklı dokuları bir araya getirerek zamana karşı senin tarafını seçecek sırt çantaları yaratıyor. Marka, sokak ruhunun ve anarşinin izlerini taşıyan özgün tasarımlarının yanı sıra zengin bir lisanslı ürün koleksiyonu da sunuyor. Tutkulu bir Lakers taraftarı isen, hayatının bir yerlerinde Pokemon karakterleri hep var olsun istiyorsan, Tupac ile hayatın ritmine karşı asi bir duruş sergiliyorsan, kendine tüm bunları stiline başarıyla taşıyacak bir Sprayground sırt çantası bulabilirsin. Seni favori filmin, takımın ile sokağa çıkmaya davet eden marka, özgün tasarımlarında köpek balığı, uzaylı, Noel baba, graffiti, dolar gibi sofistike kavram ve objelere de alan açıyor. Farklı yaşam stilleri için anlamlar barındıran tasarımları ile sokak modasına yön veren Sprayground'u Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebilirsin. Farklı formlar, işlevsel bölmeler ve zengin desen koleksiyonu arasından kendi favorini seçebilir, sokakta olmanın, hayatın akışına kapılmanın tadını çıkarabilirsin.