• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
59 adet ürün bulundu
SISTER JANE

Çiçek çocukların rengarenk kıyafetleriyle ve 1960’ların özgür modasıyla buluşmaya var mısın? Özgün tarzı, retro stili ile Sister Jane ürünleri tam sana göre. Kadınlara özel bir giyim markası olan ve Londra’da kurulan Sister Jane, göz alıcı şıklıktaki özgün tasarımları ve canlı renkleri ile vintage rüzgârları estiriyor.

Bugünün kendini yeniden tanımlayan moda yaklaşımına retro bir itiraz yükselten marka, derin perspektifli kesimleri, büyük motifleri ve asimetrik desenleriyle öne çıkıyor. Farklı tasarımları büyük bir cesaretle buluşturan ve yenilikçi stillere kapı aralamaktan çekinmeyen markanın ürünleri arasında asla eskimeyen stiller dikkat çekiyor. Kurdeleli gömleklerden salaş elbiselere, büyük tokalı kemerlerden iri kapitonelere oldukça farklı bir çizgi, Sister Jane modellerinde seni bekliyor. Kimi zaman yakasına kadar düğmelenmiş gömleklerin yakası iri kurdelelerle bir araya geliyor, kimi zaman üst üste giyilmiş kıyafetler transparan bölümleriyle dikkat çekici bir şıklık oluşturuyor. Kişiye özel moda stili yaratmaya imkân tanıyan markanın ürünleriyle oldukça cesur bir giyim stili sağlanabiliyor.


Canlı Renkler, Cesur Takımlar


Canlı renklerle oluşturulmuş puantiyeli kumaşlar, 1960’ların renk ve desen denizi içinde yeniden keşfedilmeyi bekleyen çok özel stiller... Hepsi markanın isyankâr tasarımlarında yeniden hayat buluyor. Elbise, bluz, uzun kollu gömlek, ceket, pantolon gibi pek çok ürünü ile kendine özgü bir stil oluşturmayı başaran marka, farklı ve cesur takımlamalar için seni çağırıyor. Mini etekler, parlak kadife montlar ya da dikkat çekici figürlerle kendini gösteren bluzlar, farklı ne istersen markanın koleksiyonunda karşına çıkıyor. Kimi zaman pastel ya da koyu tonlu kumaşlarla öne çıkan markanın parlak ve sentetik kumaştan üretilmiş modelleri de dikkat çekici bir stil sunuyor. Sister Jane tarafından Notting Hill’de kurulan özel tasarım stüdyosu, geçmiş ile geleceği buluşturan çok özel ürünlerle adından söz ettiriyor. Renkleri ve kesimleri ile özel tasarlanmış ürünler, konforlu ve uzun ömürlü kullanımları ile de beğeni topluyor.


Doğa Dostu Şeffaf Üretim


1960’lara hakim olan dünyanın dertlerine duyarlı olma özelliği markanın mottosu arasında yerini alıyor. Çevre dostu bir çizgide olan Sister Jane, çevresel ayak izini minimuma indirmeye, üretim süreçlerini doğa dostu bir yaklaşımla yeniden yapılandırmaya çalışıyor. Plastik kullanımını sınırlamaya çalışan marka, doğa dostu kumaşlar geliştirmek için de olağanüstü bir efor sarf ediyor. Başta polyester, viskon ve pamuk kumaşlar olmak üzere farklı kumaş seçenekleri sunan Sister Jane, şeffaf bir üretim politikası izliyor. Özgür takımlar ve göz alıcı bir şıklık sağlayan markanın modelleri arasında herkes kendi zevkine uygun modeller bulabiliyor. Özgür modanın kalbine yolculuk yaparak kendi özgür stilini yaratmak istiyorsan durma, Sister Jane yanında!