• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
SING SONG

Japonya’dan dünyaya moda halinde yayılan karaoke dalgası, şimdi Sing Song mikrofonlar ile çok daha eğlenceli. Marka, dünyanın en popüler bluetooth hoparlörlü karaoke mikrofonları arasında yer alan RN100 gibi ürünleriyle büyük beğeni topluyor. Hem dinlemeye hem söylemeye hem de kaydetmeye yarayan bu çok özel aleti, Vakkorama güvencesiyle kolaylıkla keşfedebilirsin.


Yüksek Ses Kalitesi, Pratik Kullanım


Orijinal şarkının sözsüz olarak çalındığı esnada kişinin şarkıyı uyumlu biçimde söylemesi esasına dayanan karaoke oyunu için özel aplikasyonlar bulunuyor. Sing Song markasının bluetooth ve hoparlörlü mikrofonları bu eğlenceyi çok daha ileri boyutlara taşıyor. Tablet ya da akıllı telefonda gereken yazılım açılarak hem yüksek kaliteli ses elde ediliyor hem de bluetooth aracılığıyla istenen şarkılar çalınabiliyor. Akıllı cihazlara bluetooth teknolojisinin yanı sıra 3.5 mm standart ses giriş kablosu aracılığıyla da bağlanılabiliyor. iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu biçimde çalışan Sing Song mikrofon modelleri, müziğin sesini duymaya ve eş zamanlı olarak söylenen şarkıyı kaydetmeye yarıyor.


Daha Az Gürültü, Bol Müzik


Mükemmel bir ses kalitesi sağlayan karaoke mikrofon modelleri, gürültüyü azaltan özel teknolojilerle sesi daha yüksek biçimde yayınlamayı ve istenirse kaydetmeyi sağlıyor. Ortam yapısını ses efekti olarak belirlemek mümkün olabiliyor. İstenirse yankı efekti verilerek daha etkileyici ve eğlenceli kayıtlar alınabiliyor. Yüksek duyarlılığı sayesinde sesi farklı ve uzak açılardan dahi net biçimde alabilen mikrofon, ekstra aksesuara ihtiyaç duymadan beklenen tüm işlevleri başarıyla yerine getiriyor. Karaoke eğlencelerini daha pratik ve kolay hale getiren Sing Song mikrofon, uzun süre dayanan şarjıyla seni yarı yolda bırakmıyor. Şarj aleti ile birlikte gelen bu özel aletin kutusunda ışık hediyesi de bulunuyor.


Yüksek Ses Gücü, Kesintisiz Eğlence


İstenen ortamda ve istenen biçimde canlı performanslar yapmaya, gruplar halinde eğlenceli karaoke partileri vermeye olanak tanıyan bu özel cihaz, karaoke barlara ihtiyaç bırakmadan karaoke bar ortamı oluşturuyor. 5 x 2 Watt ile toplamda 10 Watt ses çıkış gücüne ulaşabilen hoparlörlü mikrofon, yüksek ses düzeyi ile tatmin edici sonuçlar veriyor. Bluetooth 4.2 teknolojisi ile oldukça kararlı çalışan modeller, 1200 mAh kapasiteli bataryası ile 10 saate kadar kesintisiz eğlence sağlıyor. İdeal ölçüleri ile sempatik bir görüntüye sahip olan ve sadece 650 gram ağırlığında olan mikrofonun siyah ve pembe renk seçenekleri bulunuyor. Ekipler halinde daha eğlenceli karaoke zamanları için Sing Song mikrofon ürünü, Vakkorama ayrıcalığıyla 2’li setler halinde de satın alınabiliyor.