• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
SIMON x SCOTT

Yaratıcı desenleri ve “pop look” görünümü ile kısa sürede kalplerde yerini alan Simon x Scott markası, ince işçilik ve yüksek kalite ürünleriyle adından söz ettiriyor. Hem İtalyan ayakkabı sanatını hem de en çağdaş formları bir arada istiyorsan, doğru adrestesin. Dinamik ve enerjik duruşuyla yenilikçi fikirlere büyük önem veren Vakkorama, bu yönüyle markanın üstün kaliteli ve yenilikçi modellerini erişilebilir kılıyor.


Üstün Kalite, Konfor ve Rahatlık


Geleneksel İtalyan el yapımı ayakkabıların mirasına sahip çıkarak konfor ve rahatlığı ön plana alan marka, yenilikçi fikirleriyle yepyeni bir ayakkabı evreni oluşturuyor. Markanın adının duyulmaya başlandığı 2014 yılından itibaren sofistike silüetleri, yüksek kalite malzemeleri ve neşeli tasarımlarıyla ön ön plana çıkan Simon x Scott, ustalığını özellikle detaylarda konuşturuyor. Kusursuz tasarımlar gücünü detaylardaki ince işçilikten ve yüksek kalite malzeme ile mükemmel el işçiliği mirasının buluşmasından alıyor. Olağanüstü konfor, kusursuz kalite ile birlikte eğlenceli tasarımlar ve eşsiz desenler markanın tercih edilme nedenlerinin başında geliyor.


Yepyeni Bir Tasarım Felsefesi


İlhamını markanın kurucusu tasarımcı Simon Scott’un endüstriyel geçmişinden alan marka, günlük hayatın vazgeçilmezi sneaker ayakkabılara yepyeni bir tasarım felsefesi getiriyor. Markaya adını veren yetenekli tasarımcı Simon Scott, % 100 İtalyan yapımı yüksek aksesuar kalitesini bizzat tasarlıyor ve geliştiriyor. Şıklık ile tazeliği, renkler ile ahengi başarıyla buluşturan tasarımlar, özellikle kadın sneaker modellerinde göz alıcı ve ışıltılı detaylar sunuyor. Klasik tasarım çizgilerini anımsatan modeller kadar, hem ayrıntılarda hem de ana tasarım çizgilerinde yenilikçi ve radikal modeller de büyük beğeni topluyor.


Dört Mevsim Mükemmel Tercihler


Her türlü günlük giyim ürünüyle rahatlıkla kullanılabilen ve sınırsız takımlama imkânı sunan modeller, kadın modasının vazgeçilmez tasarımları arasında yerini alıyor. Bağcıklı, bağcıksız, klasik ya da yüksek bilek sneaker modellerinin yanı sıra sandalet ve bot gibi mevsimlik ürünler de eşsiz tasarımlar sunuyor. Yüksek kaliteli kumaş ve deri malzemelerle dört mevsim kullanılabilecek modelleri bulunan Simon x Scott markası, dünyanın dört bir yanında sınırlı sayıdaki seçkin mağazada yerini alıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile ürünlerine güvenle ulaşılabilen ve tasarımları keşfedilebilen markanın, 2016 yılından itibaren piyasaya sunduğu güneş gözlüğü koleksiyonu da bulunuyor. Tıpkı markanın ayakkabı modellerinde olduğu gibi, güneş gözlüğü koleksiyonu da üstün kaliteli ve kusursuz şıklıkta tasarımlar içeriyor. Her türlü yüz hattı ve farklı beğeniler için tasarlanan özgün güneş gözlüğü modelleri, güneşli yaz günlerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alıyor.