• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
6 adet ürün bulundu
SELİN KÜÇÜKSÖZ

Tasarıma başka alanlarda başlayıp sonunda en büyük tutkusu olan aksesuarlarla ilgili kusursuz bir marka yaratan Selin Küçüksöz, kaynağını meditasyondan alan renk ve desenlerle pozitif bir enerji döngüsü başlatıyor. Günlük hayatın karmaşası içine mistik dünyanın dinginliğini ve enerjisini taşımayı amaçlayan tasarımcı, çok özel eşarp desenleriyle öne çıkıyor.


Endüstriyel Ürünlerden Aksesuarlara


Hayallerinin peşinden koşmayı ve kendini gerçekleştirmeyi kim istemez? Bugünlerde önemli bir aksesuar markasına dönüşen Selin Küçüksöz’ün tasarım macerası da işte böyle bir hikâye. Tasarımcının işleri öncelikle endüstriyel ürünler ile başlıyor, sonrasında ise ayakkabı ve çanta ile devam ediyor. En son büyük bir aşkla ve tutkuyla bağlı olduğu eşarp ve aksesuar tasarımları geliyor. Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümü mezunu olan ve İstanbul Moda Akademisi'nde asistanlık yaparak aksesuar tasarımına başlayan Selin Küçüksöz, 2015 yılında oluşturduğu markası ile özgün ve dikkat çekici aksesuarlar tasarlıyor.


Pozitif Enerji Yayan Tasarımlar


Derin düşüncelere dalmayı sağlayan, iç huzuru veren ve dingin bir ruh hali sağlayan meditasyon, Selin Küçüksöz markasına ait tasarımların merkezinde yer alıyor. Markanın kendine has tasarım çizgisi, kaynağını meditasyonlardan ve dinginlik veren pozitif enerjilerden alıyor. Renkleri ve desenleri ile evrendeki mistik döngünün enerjisini hayatın tüm aşamalarına yansıtmaya çalışan marka, aksesuarları yoluyla insanlarla kalpten bir bağ kuruyor. İpek, pamuk, şifon saten ve yün eşarp modelleri başta olmak üzere iddialı pek çok ürünü bulunan marka, erkekler için de birinden özel kravat modelleri tasarlıyor.


Her Beğeniye Uygun Aksesuarlar


İç dünyanı yansıtan, stiline uygun aksesuarları rahatlıkla bulabileceğin bir adres Selin Küçüksöz. Vakkorama aracılığıyla kendi tarzını bulman ve içinin güzelliğini stiline yansıtmanı mümkün kılan bu ürünlere kolayca ulaşabilirsin. Koleksiyonlarında farklı kültürlerin ritüellerini, inanışlarını ve geleneklerini çağdaş formlarla yeniden yorumlayan markanın eşarp, fular ve diğer aksesuarları tüm yaş gruplarına hitap edebiliyor. Farklı zevk ve beğenilerde insanların kendini bulabilecekleri geniş ürün yelpazesinde, çağdaş figürlerden geleneksel Afrika ritüellerine, çeşitli hayvan ve çiçek figürlerinden masalsı anımsatmalara kadar pek çok özgün motif yer alıyor.

Endüstriyel ürünler tasarlarken yaşam felsefesini ve hobisini özgün bir markada birleştiren Selin Küçüksöz, artık stil sahibi olanların tercih ettiği aksesuarları ile adından söz ettiriyor. Dört mevsim takılabilen, farklı kullanım amaçlarına uygun ve eşsiz eşarplar tasarlayan marka, kravat ve cep mendili modelleriyle de dikkat çekiyor. Özgün tasarımlarıyla kendi stilini oluşturmak isteyen kadınlara ve erkeklere kusursuz seçenekler sunan markanın ürünlerine Vakkorama’da çok özel fiyatlarla ulaşmak mümkün.