• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
SEGWAY

Geleceğin taşıtlarını hazırlayan Segway, Vakkorama'nın sahip olduğu dinamik ruhu temsil eden, kişisel scooter ve patenlerle ulaşım ihtiyacına yepyeni çözümler sunuyor. Şehrin tüm alanlarını sana açan tasarımlar, sıfır emisyon salımı ve sessiz çalışma özellikleriyle dinamizm ve işlevselliği tek araçta bir araya getiriyor. Kalabalık şehirlerin yoğun trafiğine çözüm sunmak için ilk kez 2001 yılında tanıtılan Segway, robotik teknolojinin kullanıldığı heyecan yaratan kişisel taşıyıcılarla geleceği sil baştan şekillendiriyor.


Ulaşımda Robot Teknolojisi Keyfi


İkon kelimesinin tasarıma dökülmüş şekli olan Segway taşıtlar, tek ve iki tekerlekli araçların enerjisini yeniliklerin peşinde koşan kullanıcılara aktarıyor. Scooter ve Hoverboard olarak iki tasarımı bulunan kişisel taşıtlar, yaptığın aktivitelere en uygun olanı seçmen için koleksiyonlarını çeşitlendiriyor. Gücünü elektrikten, komutlarını kullanıcıların hareketlerinden alan Segway, direktiflerine göre kendine yön veriyor. Sportif aktiviteler, şehir içi ulaşım ve outdoor yaşam alanlarında kullanılabilen modeller, ekstrem heyecanı dilediğin her yere taşımana imkan tanıyor. Kalıplara bağlı kalmadan hayatın tadını çıkarmak isteyenlerin tercih ettiği taşıtlarla ulaşım seçimini belirlemenin ayrıcalığı sana kalıyor. 

Gücünü elektrikten alan, uzun menzilleriyle yolculukları konforlu hale getiren araçlar, sahip oldukları mekanik özelliklerle güvenli sürüşü mümkün kılıyor. Tasarım ve performansın eşsizliğini her kullanımda yaşatan taşıtlar, daha önce hissetmediğin heyecanı  denemek için sana yeni yollar açıyor. Günlük kullanım için geliştirilen stil sahibi ürünler istediğin mevsimde kullanman için hazırlanıyor. Hızını ve sürüş stilini dilediğin gibi ayarlayabileceğin Kickscooter ve yeni nesil Hoverboard modellerinde kullanılan tutma aparatları eğimli, ıslak ve engebeli zemin şartlarında yapılan sürüşleri maksimum konfora ulaştırıyor. 


Doğayla Dost Ulaşım Alternatifi


Tasarım, uygulama ve güvenlik alanlarında onlarca ödüle layık görülen Segway araçlar, hayatın sıradanlığını yıkarak kendi yaşam alanını oluşturmanı sağlıyor. Anı dans eder gibi yaşamanı sağlayan modeller, sosyal hayata karışmanın farklı yollarını keşfetmende sana öncülük ediyor. Her yeni modelinde farklı bir aktivite seçeneği sunan Segway, çevreyle dost ses ve enerji özellikleriyle yollarda salınarak süzülmenin farklılığını yaşatıyor. Stiline en uygun Segway modelini seçerek başlayacağın yolculuk, iklim ve zemin şartlarına bağlı kalmadan, gideceğin noktaya en mutlu olacağın şekilde varmanı sağlıyor.

Tekdüze yaşamın sınırlarını yıkan, hayatına renk katan ürünlerle ayaklarının üzerinde neler yapabileceğinin farkına varacaksın. Kendi tarzını ortaya koyacağın aydınlatmalar, hatasız sürüş için tasarlanan sensörler ve yönlendirmeyi basit hale getiren yazılım sistemleriyle ulaşım tarihine yeni bir halka ekleyeceksin. Modeline göre 10 ila 90 km menzil sunan Segway, yapılacak yolculuk için alternatifi sana bırakıyor. Enerjisi her zaman zirvede olan Vakkorama, cesur ve özgür kararlar almaktan çekinmeyen kullanıcıları Segway ayrıcalıklarıyla tanıştırıyor.