• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
SAYLOR

New York'lu tasarımcı Jillian Shatken, Amerika’nın batısına 2014 yılında yaptığı bir haftalık seyahatten aldığı ilhamla özgür ruhlu kadın giyim markası Saylor’u yaratıyor. Ünlü tasarımcının doğu kıyılarına dönünce Manhattan merkezi olarak kurduğu marka, kısa süre sonra dünya çapında üne kavuşuyor. Markanın bohem stilden izler taşıyan kadın giyim modellerini Vakkorama’da keşfedebilir ve kendi stilini cesaretle oluşturabilirsin.


Doğu ve Batı Kıyısının Eşsiz Buluşması


Yüksek kaliteli kumaşlardan kadınsı çizgileri esas alarak üretilmiş bohem tasarımları ile tanınan Saylor, canlı, dinamik ve cesur modelleri ile göz dolduruyor. Elbiselerden eteklere, tulumlardan etek ya da şortlara kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan marka, New York City'nin şehir havasını tasarımlarında hissettiriyor. Kent insanının kaygısız ruh halini kıyafet kültürüne yansıtan marka, Amerika’nın doğu ve batı kıyılarının farklı kültürlerini başarılı biçimde harmanlıyor. Saylor koleksiyonları özel kot tulumlarını, dantel süsleme eteklerini, ince şort modellerini ya da yünlü kazak çeşitlerini aynı yenilikçi koleksiyon çatısı altında uyumlu biçimde bir araya getirebiliyor.


Uzun Ömürlü, Sürdürülebilir Kıyafetler


Moda sektöründe sürdürülebilirlik akımına güçlü bir destek veren marka, çevrenin korunması ve doğal kaynakların tükenmesini yavaşlatmak için özel çaba harcıyor. Tamamen sağlıklı malzemelerden ve doğa dostu teknolojilerle üretilen kıyafet modelleri, çevre dostu özellik taşıyor. Kıyafetlerin raf ve kullanım ömrünü uzatarak doğanın korunmasına katkı sağlayan Saylor, bir kıyafetten daha uzun süre yararlanılması yoluyla gereksiz üretimin önüne geçmeyi planlıyor. Marka, üretim ve perakende süreçleri boyunca da sürdürülebilirlik ilkesine uygun bir faaliyet gösteriyor.


Elbise ve Tulumla Gelen Konfor ve Rahatlık


Bohem stilin damga vurduğu koleksiyonlarında rahatlığı ön planda tutan marka, elbise ve tulum modelleri ile dinamik ve konforlu bir kullanım sunuyor. Çiçekli detaylar ve çağdaş tasarımlar ile geleneksel dantel işçiliğini ustaca buluşturan marka, soğuk mevsimler için ise kazak tasarımlarıyla göz dolduruyor. Yüksek kaliteli, % 100 pamuk ya da polyester karışımlı pamuk malzemeden, özenli bir işçilik ile üretilen kıyafetler, sağlıklı ve konforlu kullanımları ile büyük beğeni topluyor. Etek-bluz setleriyle kusursuz uyum sağlayan Saylor modelleri, ceket ve aksesuar modelleriyle bohem stili tamamlama imkânı veriyor. Marka, saç için özel taç tasarımlarından hasır çantalara, farklı toka modellerinden desenli fularlara kadar pek çok aksesuar ürünü de sunuyor.

Saylor'ın özel stilini kendi tarzının bir parçası yapmak istiyorsan, Vakkorama ayrıcalığı ile markanın ürünlerini inceleyebilir, istediğin tulum, elbise ya da aksesuar modeliyle özgür ruhunu keşfedebilirsin.