• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
59 adet ürün bulundu
SAIL RACING

90’lı yıllarda yaşanan teknolojik gelişmelerden yola çıkarak, tekne ve yelken tutkunları için yenilikçi ve fonksiyonel koleksiyonlar üretmeye başlayan Sail Racing, high-tech kumaşlarla ve tamamen amacına uygun kalıplarda tasarlanmış ürünleri ile kısa sürede bu adrenalini yüksek sporun üniforması haline geldi. Extreme Sailing yarışçılarının da tercihi olan İsveçli markanın koleksiyonları, moda tasarımcıları ve endüstriyel tasarımcılardan oluşan dinamik bir ekip tarafından üretiliyor. 


Konforu Yükselten Tasarımlar


Sınırsız konforuyla Sail Racing tasarımları tam da istediğin gibi! Kış mevsiminde üşümekten hoşlanmayanlar takımında mı yer alıyorsun? Sail Racing mont modelleri ile soğuklardan korkmayan bir "sen"e dönüşebilir, dilediğin yere dilediğin zaman gitmenin özgürlüğünü yaşayabilirsin. Spor şıklığın yıldız tasarımları ile Sail Racing koleksiyonu sayesinde tanışabilirsin. Mevsim soğuklarına inat, Sail Racing koleksiyonu hep yanında!    


Kuzey Denizi'nin Renkleri


İsveç'in komşuları Baltık ve Kuzey Denizi'nin renkleri Sail Racing tasarımlarında tüm ihtişamıyla dans ediyor. Mavi ve gri tonlarının birlikteliğini kırmızı canlandırıyor. Stilini harekete geçiren koleksiyon kış mevsimini de renklendirmeye devam ediyor. Modern çizgilerin hayat bulduğu Sail Racing koleksiyonu spor şıklığın anahtar tasarımlarına dönüşüyor. Tekne ve yelken tutkunları için yenilikçi tarzı ile öne çıkıyor. Hemen hemen her sezonun vazgeçilmezi olan Polo t-shirt'leri günlük hayatında da giyebilir, dikkat çekici bir stile sahip olabilirsin. Desen ve kontrast çizgileri spor hayatına heyecan katarken cool stilin ile de adından sıklıkla söz ettirebilirsin. Bere ve spor ayakkabıların ile adrenalin yüklü sporlarda dahi en şık sen ol! Sail Racing koleksiyonu ile deniz sporlarına konforlu ve sıcacık başla!   


Spor Hayatının Stil Öncüsü


Yenilikçi tasarım anlayışını fonksiyonellik ile birleştiren marka, yelken ve tekne sporları sevenlere etkileyici bir koleksiyon çıkarıyor. Adrenalinin yüksek, heyecanın zirvede olduğu sporlar ile mi ilgileniyorsun? O zaman Sail Racing tasarımları ile tanışmanın tam zamanı! Amacına uygun kalıplarda, high-tech kumaşlar ile üretilen tasarımlar spor üniforman haline dönüşüyor. Extreme Sailing yarışçılarının da ilk tercihi olan Sail Racing koleksiyonunun dinamik yaratıcıları tüm enerjisini tasarımlara yansıtıyor. Ekipten kullanıcılara enerji geçişinin yaşandığı tasarımlar ile kendine özgü bir spor hayatı oluşturabilirsin. Ayrıcalıklı fiyatları ile sunulan Sail Racing koleksiyonu seni güçlü ve kendinden emin bir şekilde baştan yaratıyor. Sporun vazgeçilmezliği ile koleksiyonun dayanılmazlığının birleştiği yerden "Merhaba!" demenin tam zamanı!