• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
12 adet ürün bulundu
RELISH

2007 yılında Napoli’de kurulan Relish tasarımlarıyla sezon trendlerine vurgu yaparak, dinamik, cesur ve aynı zamanda şık siluetlere imza atıyor. Sofistike elbiselerden, kadınlara feminen dokunuşlar yapan modern tasarımlara kadar geniş bir koleksiyon sunan marka, kendine has bir estetik anlayışını yansıtarak, moda dünyasında özel bir marka olarak konumlanmayı başarmıştır. Sezonun dinamizmini cesur bir şekilde yansıtan koleksiyon, zamansızlığın peşinde koştuğunu kanıtlıyor.


Her Daim Şık Ve Göz Alıcı


Napoli'nin gözde markalarından biri olan Relish, estetik anlayışına yeni bir bakış açısı getiriyor. Sofistike elbiseler ile duruşuna yeni bir çağrışım yaparken pantolon, hırka ve bluzlara feminen dokunuşlar getiriyor. Koleksiyon, kendine has estetik anlayışı olan kadınları keşfe davet ediyor. Farklı bakış açısına sahip, iddialı bir marka olduğunu vurguluyor. Gömlek ve etek tasarımları ile güçlü kadınlar yaratmanın önemini de vurgulayan Relish koleksiyonu, stiline çarpıcı bir dokunuş katacak.


Canlı Renkler, Dinamik Baskılar


Relish koleksiyonu etkileyici takımlamaların adresi! Canlı renk ve desenleri ile dikkat çeken koleksiyon aynı zamanda konforu yükselten tasarımlarıyla da stil sahibi görünümlere eşlik ediyor. Spor şıklığının yıldız parçaları ile tanışarak stilini güncelleyebilir, yeni sezona imzanı atabilirsin. Maskulen pantolon modellerini gömlek ve hırkalar ile takımlayarak iş hayatında gücünü gösterebilirsin. Veya gece hayatına biraz ışıltı mı katmak istiyorsun? O zaman Relish payetli etek ile doğru yoldasın! Basic t-shirt'ler ile harikalar yaratıp yaz aylarının yıldızı sen olabilirsin. Geç biten toplantılar kokteyllerle mi tamamlanıyor? Relish koleksiyonunda yer alan siyah elbise ile topuklu bir ayakkabıyı tamamlayarak büyüleyici bir stile imza atabilirsin.  

  

Detaylar ile Cesaretini Göster


Relish koleksiyonu göz alıcı detayları ile kusursuz bir şıklık sunuyor. Volan detaylar, romantik danteller, fiyonklar... İncelikle düşünülmüş her bir detay görünümüne hareket katıyor. Enerjini yükselten pırıltılı etek ve bluzlar ile de gökyüzündeki yıldızlara eşlik edebilirsin. Tasarımların kontrast çizgileri ile göz alıcı bir görünümler yaratabilir, sezona vurgusunu yapan trendleri yakalayabilirsin.  Seni çizgilerin çekim alanına davet eden Relish koleksiyonu, püskül detayları ile de fark yaratıyor. Stiline hareket katan detaylar ile görünümüne dinamizm katabilir, aksesuar ve ayakkabı seçimin ile de stilini yukarıya taşıyabilirsin.