• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
45 adet ürün bulundu
PT05

Beş cepli kot pantolonların geleneksel tasarımlarından ilham alınarak İtalyan markası Pantoloni Torino tarafından yeniden yaratılan PT05 modelleri, dünya genelinde sevilen kot tasarımlarının başında geliyor. Klasik Amerikan beş cepli kot pantolon stiline yenilikçi kesim ve özel dokunuşlarla farklı bir ruh kazandıran marka, adını Pantoloni Torino’nun ilk harfleri PT ve 5 cebi simgeleyen 05 rakamından alıyor. Geleneğin içinden doğan geleceğin stilini sunan bu özel koleksiyonun tasarımlarıyla Vakkorama ayrıcalığıyla tanışabilir, kendi tarzının bir parçası haline getirebilirsin.


Gelenek ile Geleceğin Eşsiz Buluşması


Klasik stil ile çağdaş yorumun kusursuz bir biçimde buluşmasını simgeleyen PT05 modelleri, bilinen tasarıma özel bir kesim biçimi ekliyor. Detaylarda çok sayıda yenilik de içeren bu tasarımın arkasında altın avcısı pantolonları ile bilinen İtalyan Pantoloni Torino bulunuyor. Marka, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi, bu koleksiyonda da üst düzey kalite anlayışından ve ayrıntılardaki özenli işçilikten vazgeçmiyor. Kot kumaşlarında özel Japon teknolojisini tercih eden marka, klasik İtalyan işçiliğinin kusursuz yorumunu ekleyerek birinci sınıf bir kot stili sunuyor.


Farklı Renkler, Özenli Tasarımlar


PT05 modelleri, tüm zamanlara hitap eden ve klasik tasarım çizgilerinden ayrılmayan özellikleriyle dünyanın dört bir yanında büyük beğeni topluyor. Nesilden nesile aktarılan denim tekniğini esas alarak yenilikçi tasarımlar ortaya çıkaran markanın, farklı renklerdeki modelleri öne çıkıyor. Marka, klasik mavi kot renginin farklı versiyonlarının yanı sıra siyah, kırmızı, yeşil ve sarının pek çok tonu ile beyaz renkte seçenekler sunuyor. Aksesuarların özenli seçimi ile uzun ömürlü ve yüksek kaliteli modeller sunan marka, farklı sertlik derecelerindeki kumaşlar ile her beğeniye hitap ediyor. Kot kumaşlarında genellikle %98 yüksek kaliteli pamuk ile %2 elastan kullanan PT05, tercih edilen esneklik düzeyini ideal biçimde sağlıyor.


Premium Denim Modelleri


Özel yöntemlerle yıkanmış otantik kot tasarımları büyük ilgi gören markanın sade ve şık ürünleri kalpleri fethediyor. Denim modasının yükselen trendlerinin özünü yakalayan özel tasarımlar, fit, slim fit gibi seçeneklerle farklı beden tipleri için özel alternatifler sunuyor. Yüksek kaliteli pamuktan üretilmiş farklı esneklikteki kumaş alternatifleri, dar kesim modelleriyle de beğeni topluyor. Bel ve paçalarda değişik kesim stilleri ile farklı tercihlere yanıt veren markanın deri etiketleri, markanın premium imzasının kusursuz bir tamamlayıcısı oluyor. Klasik denim kesim ve tasarım tarzından vazgeçmeden yenilikçi bir stil arıyorsan, PT05 kot pantolon modelleri Vakkorama ayrıcalığı ve çok özel satın alma koşulları ile seni bekliyor.