• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
294 adet ürün bulundu
PSC

Londra'da Türk modacılar tarafından kurulan marka, birbirinden keyifli tasarımları ile seni eğlenceye davet ediyor. Central Saint Martins’de okurken tanışan Pia Hakko ve Pelin Yaşar, mezuniyetlerinden kısa bir süre sonra PSC markasıyla hayallerini gerçekleştirdi. Yaratıcı ikilinin 2013 yılında hayata geçirdiği PSC, espirili sloganları ve baskıları ile karakteri, tavrı ve kültürü sahipleniyor. Stereotip kavramının her türlüsüne, her türlü basmakalıp fikre karşı. Ruh halini yansıtıyor, duygular ve küçük gözlemler aktarıyor ve hayatla kişisel bağlar kuruyor. Koleksiyonundaki her bir parça, sarkastik, mesafeli, açık yürekli hatta cüretkar, sohbeti ateşleyecek sözler ve grafikler taşıyor. İçindeki enerjiyi ateşleyen PSC tasarımları, pek çok ünlü tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bambaşka tarzlara hitap eden tasarımlar, stiline dinamizm katmakla kalmayıp baştan aşağı yenilenmeni sağlıyor. PSC koleksiyonu günün her anına uygun modelleri ile modunu yükseltiyor. 


Sıra Dışı Ve Eğlenceli


PSC koleksiyonu, 2013 yılında Londra'da kurulduğundan beri farklı stillere hitap ediyor. Estetik algıyı değiştiren tasarımlar ile fark yaratan marka, modayı kendine has çizgisi ile yeniden yorumluyor. Çizgi aşımına uğrayan trikolar yeni sezonun renkleri ile göz kamaştırıyor. Ikat desenli flare pantolonlar ve şortlar, gök kuşağı renkli parçalar, yamalı kot ceketler, renkli boncuklarla süslenmiş aksesuarlar, canlı renkleri ile fark yaratan mayolar…PSC’nin alışılagelmiş mottoları ve çarpıcı grafikleri ile yeni sezonda da dikkat çekici. Tatil düşleri ve yaz neşesi PSC’nin yaz koleksiyonunda buluşuyor. Salaş triko modelleri ile spor şık bir tarza sahip olabilirsin veya blazer ceket ve şort takımlamaları ile gücüne güç katabilirsin. Yaz neşesini taşıyan  “A Happy Place” koleksiyonunda ise, tatil hayalleri, espirili sloganlarda ve canlı renklerde hayat buluyor. Neon ve oversize parçalar, crop top’lar, uzun kollular, anoraklar, hayvan baskıları, grafik kolajlar, flared pantolonlar gibi trend ve öncü parçalar da var.  


Slogan Detaylar ile Mesajını Yansıt


Serin yaz akşamlarının vazgeçilmezi olan ince dokulu trikolar ve tabii ki her daim dinamik bir stilin başrol oyuncusu olmaya aday t-shirtler PSC'nin renkli ve neşeli tavrında hayat buluyor. Degrade renk geçişleriyle dikkat çeken trikolar, slogan baskılar ile mesajları ileten t-shirtler aynı zamanda rahatlığı ile sınırsız bir konfor alanı oluşturuyor. Gündüzden geceye tüm görünümlere kolaylıkla uyum sağlayan triko ve t-shirtler ile ışığını yansıtabilirsin. Yeni sezonda modern parçalarla renklerin ve özgürleştiren görünümlerin izini süren koleksiyon, ikonik mesajların da yer aldığı tasarımlar ile de ruh halini yansıtıyor. Mesajını dünyaya yansıtamanın en kısa yolu olan slogan t-shirtler, PSC İlkbahar/Yaz koleksiyonunda fark yaratıyor. 


Kendine Özgü Bir Stil


PSC, bir gelenek haline gelen, esprili baskılarını ve özgün tavrını koleksiyonlarında yansıtmayı sürdürüyor. Canlı renklerin ve slogan detayların yanı sıra çarpıcı payetlerin de göze çarptığı koleksiyon yaz aylarının dinamik ruhuna ilham katıyor. PSC tasarımlarımları ve aksesuarlarıyla fark yaratarak, bugün Cara Delevinge,Lily Allen, James Franco gibi ünlüler tarafından da sıkça tercih edilen bir marka olmuştur. PSC'nin modern bir yaklaşımla yorumladığı, günlük stiline dikkat çekici ve konforlu parçalar kazandıran tasarımları Vakkorama'larda seninle buluşuyor.