• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
43 adet ürün bulundu
PREACH

Los Angeles merkezli bir yaşam tarzı markası olan Preach, özellikle genç erkekler için özgür ruhlu ve dinamik bir kıyafet tarzı sunuyor. Sadece bir moda markası olmaktan öte bir yaşam stili konsepti sunan marka, sokak kültüründen izler taşıyan tasarımlarıyla büyük beğeni topluyor. Konfor, rahatlık ve dikkat çekici tarzı bir arada sunan Preach’in tasarımlarına Vakkorama ayrıcalığı ile ulaşabilir, batı kıyısından gelen bu yenilikçi ruhu keşfedebilirsin.


Cesur ve Dikkat Çekici Tasarımlar


Preach, Alman köklerine karşın Los Angeles’ta kuruluyor ve Melekler Şehri’nin hareketli sokak yaşamından aldığı ilhamla yepyeni bir stil oluşturuyor. Güçlü renk tercihleri ve büyük boyutlu grafik figürler ile kendini gösteren markanın ürünleri, hayatın içinde dikkat çekici biçimde kendini göstermeyi başarıyor. Cesur tasarımlarını sokak giyiminin en özgür stilleri ile buluşturan modeller, ceketten yeleğe dek geniş bir dış giyim koleksiyonu sunuyor. Gerçek deri malzemenin yanı sıra yüksek kaliteli pamuk ve polyester malzemeler de stilin ayrılmaz parçaları haline geliyor.


Yaratıcı, Özgür ve Estetik


Preach, dinamik ve cesur koleksiyonundaki tüm ürünlerde detaylara büyük önem veriyor ve ince bir işçilik ile kusursuz dokunuşlar yapıyor. Yırtık kenarlar, belirgin yama izleri, kot ceketlerin ince düşünülmüş ayrıntıları ve gömleklerdeki kusursuz detaylar tasarımların öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. En küçük detayların dahi ustaca düşünüldüğü tasarımlar seni yaratıcı ve özgür stilin parçası olmaya çağırıyor. T-shirt’lerden kargo pantolonlarına pamuğun konforlu ve estetik dokusunu hissedebilir, bol kesim sweatshirt’lerle genç stilin özgür ruhunu yaşayabilirsin. Vintage ve özgür ruhun arkasında kusursuz materyal kalitesi ve detayları ustaca işleyen mükemmel bir işçilik bulunuyor.


Melekler Şehri’nin Sokak Stili


Marka, Amerikan moda ve sanat dünyasının merkezi olan Los Angeles’ın sokaklarından aldığı ilhamla geliştirdiği tasarımlarını, köklerindeki üstün Alman kalitesi ile birleştirerek mükemmel bir koleksiyon sunuyor. İsyankâr stili sevenlerin tutkuyla bağlanacağı koleksiyonlar geliştiren marka, mükemmel detaylara sahip dış giyim ürünlerinin yanı sıra çok özel kazak, hırka, gömlek ve pantolon modelleri de sunuyor. İrili ufaklı pek çok sırt, bel ya da omuz çantası modeli de Preach kalitesiyle bu özel stilin tamamlayıcısı oluyor. Aksesuar modellerinde hem yüksek kaliteli deri hem de polyester malzeme kullanan marka, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler sunuyor. Vakkorama ayrıcalığı ile özgün stilini ve kusursuz tasarımlarını keşfedebileceğin Preach, seni Amerikan sokak stilinin en özgür tasarımları ile fark yaratmaya davet ediyor.