• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
POLAROID

Geliştirdiği fotoğraf makineleri sayesinde fotoğrafçılık literatürüne “instant film”i kazandıran ve dinamik bir marka olan Polaroid, son yıllarda popülaritesini yeniden artırıyor. Bu popülerliğin yükseliş trendine geçmesinin arkasında ise markanın, tasarımlarını sürekli zenginleştirmesi ve birçok ünlü marka ile iş birliği yapması yatıyor. Gençler ve kendini genç hissedenler, hafızalardan kısa sürede silinen ama depolama birimlerinde kayıtlı kalan dijital fotoğraflar çekmek yerine, gerçek manada anı değeri taşıyan fotoğraflar çekmek üzere Polaroid imzasını taşıyan çözümlere yöneliyor.


Senin İçin Özel Anları Polaroid Sayesinde Unutma


Tasarımlarıyla tarzına tam uyan ve hatta seni, 1980’li ve 1990’lı yıllara döndürmeyi başaran Polaroid instant kamera modelleri, gün içerisinde karşılaştığın anları yakalamana ve anında, fiziksel bir baskısını alabilmene olanak tanıyor. Polaroid çekimlerinin arından marka ile özdeşleşen, basılı fotoğrafın renklerinin olgunlaşması için gerekli üfleme, kurutma işleminin ardından yakaladığın kare, çerçeveletip odana konulabilir hâle geliyor. Markanın kendi dokunuşlarını temsil eden birbirinden başarılı tasarımlar, renk açısından çeşitlilik gösteriyor. Örneğin Polaroid Now i-Type modelleri daha modern bir görünüme sahip olurken Polaroid OneStep+ i-Type kameralar, 1980’li yılların ikinci yarısındanmış gibi görünüyor. Şayet retro tarza meraklıysan, böylesi çözümler tam da sana hitap ediyor. Tabii bu ürünlerin görünümleri seni aldatmasın, zira kameraların birçoğunda Bluetooth gibi yeni nesil teknolojiler bulunuyor.


Polaroid İle Profesyonel Baskılar Yapabilirsin


Doğrudan doğruya akıllı cep telefonlarıyla uyumlu hâle getirilen ve cep telefonunla yakaladığın başarılı kareleri, tek bir dokunuşla tabetmene olanak tanıyan Polaroid çözümleri de sana sesleniyor. Yine Polaroid’e özgü marka dilini taşıyan ve tasarımıyla, modern çalışma odalarının en değerli parçalarından birine dönüşen fotoğraf baskı cihazları, kendini profesyonel bir fotoğraf sanatçısı gibi hissetmeni mümkün kılıyor. Karanlık oda oluşturmadan ve geleneksel yöntemlerle uğraşmadan birkaç saniye içerisinde yüksek kaliteli fotoğraf baskıları alabilmeni sağlayan Polaroid Lab Instant Printer, hem tek başına hem de başlangıç paketleriyle birlikte sunuluyor.


Polaroid’e Has Gökkuşağını Daima Yanında Taşı


Birbirinden başarılı cihazlar üretirken bu cihazları taşınabilir kılan ve onların işlevselliğini artıran aksesuarlara da hayat veren Polaroid, sahip olduğun fotoğraf makinelerini yanında taşıyabilmen için Polaroid gökkuşağını beraberinde getiren kamera çantaları da geliştiriyor. Ayrıca dilersen, kameran için harici flaş, lens ve benzeri ekipmanlar, Polaroid’in esprili görsellerini bulunduran hoodie ve tişörtler de Vakkorama’da seni bekliyor. Sektördeki varlığını 100 yıla yakın süredir devam ettiren Polaroid’in dinamizmine ortaklık etmek istiyorsan, markaya dair ürünler Vakkorama aracılığıyla sana ulaşıyor.