• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
19 adet ürün bulundu
PIXIO

Retro dönemlerin gözde ürünleri modern yaşama katılmaya devam ediyor. Atari salonlarıyla bütünleşen piksel dokular, Pixio manyetik bloklarla dijital çağa yaratıcı dokunuşlar getiriyor. Hayal gücünün sınırlarını zorlayan rengarenk minik küpler, bir araya gelerek binlerce dekoratif objeyi hayalden gerçeğe dönüştürüyor. 


Yeni Nesil Eğlence


Oyunu sanatlaştıran Pixio, minik inşaat bloklarından nasıl renkli nesneler elde edileceğini kanıtlıyor. Tüm yüzeyleri mıknatıslarla donatılan Pixio küpleri, hayal ettiğin her türlü nesneyi 3 boyutlu tasarımlara dönüştürüyor. Çocukların gelişimlerini desteklemek amacıyla hazırlanan ürün koleksiyonu, yaratıcılığı açığa çıkaran özellikleri sayesinde yetişkinlerin de severek zaman geçirdikleri aktiviteler haline geliyor. Evcil ya da vahşi hayvanlar ile dünyaca ünlü sanatsal tabloları piksel görünümlü olarak yeniden yaratacağın renkli küpler, hayal gücünün açığa çıkmasını sağlıyor. Sıkılmadan defalarca farklı figürlere şekil vermenin yarattığı mutluluk, stresten uzak kalabilmeni sağlıyor. 

Pixio, adını, modellerin yarattığı görsel etkiden alıyor. 80'li yılların konsol oyunlarından fırlamış gibi gözüken nesneler, her yeni figürde piksellerin dünyasında, seni geçmişe doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Yaratılan tüm modeller ayrı bir hikayenin başlamasını, bu hikayelerde ritüellere dönüşen eğlenceli anlara doğru bir adım başlatıyor. Mıknatısların enerjisini renklerle bütünleştiren Pixio, zengin modellerin elde edilmesi için gereken çeşitliliği minik küpler vasıtasıyla yaratıcısına ulaştırıyor. Minimalist tarzın en küçük temsilcisi köşeli küplerle içindeki sanatçıyı ortaya çıkarmanın keyfini yaşamak sana kalıyor.


Teknoloji Destekli Tasarım


Yaşamın koşturmacasında zihin sandığında derinlere karışan yaratıcılık, altı köşeli bu ufaklıklarla yüzeye çıkıyor. Rengarenk Pixio küplerini farklı biçimlere sokabilmen için, iki farklı koleksiyon altında onlarca farklı ürün seni bekliyor. Tasarım ve hikaye olarak ayrılan koleksiyonlar, ne yapmak istediğini sana bırakan figürlerin yaratım süreçlerinden oluşuyor. El becerine en uygun, görsel hafızana en yatkın olanı seçerek yaşam alanlarına yeni figürler eklemek elinde. Oluşturduğu etkiyle kendisiyle daima oynama isteği yaratan akıllı küpler, yaratıcısıyla arasında bağ kurulmasını sağlıyor.

Pixio, yarattığın objeleri buzdolabın üzerinde hoş bir magnet veya çalışma masası için eğlenceli bir dekora dönüştürüyor. İnşa edilen nesneler, akıllı telefonlarla 3 boyutlu olarak izlemene de imkan tanıyor. Telefon uygulaması ayrıca, renkli mini küplerle ürün koduna göre farklı figürleri nasıl yapacağın konusunda da sana yol gösteriyor. Kendine özgü yapılarıyla bir oyundan fazlasına sahip olmanı sağlayan küplerle geniş bir figür havuzu yaratmak elinde. Dilersen kendine saklayacağın, dilersen sevdiklerinle paylaşacağın objeler, yeni bir uğraşı olarak hayatındakini yerini alıyor. Vakkorama Gadget koleksiyonunda eksik olan muziplik Pixio'nun akıllı küpleriyle halkanın tamamlanmasını sağlıyor.