• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
PENNA

İşte Daktilo Klavye! Penna kablosuz klavye tam anlamıyla bir daktilo olmasa da onun nostaljisi yaşatacak kadar işlevsel bir tasarım. Yuvarlak ve diktörtgen tuş seçenekleriyle iki farklı versiyonu bulunan Penna, tasarımıyla retro şıklığını konuşturuyor. Hatta ve hatta Penna’nın bir daktilonun mutlaka sahip olması gereken şaryosu bile var. Bir Kickstarter tasarımı olan Penna, retro görünümü teknolojik özelliklerle buluşturuyor. Penna tasarımları ile bilgisayar başında geçireceğin saatler daha keyifli bir hale dönüşecek.


Stil ve İşlevin Buluşma Noktası


Penna koleksiyonu retro görünüm ile fonksiyonel özelliklerin buluştuğu noktada ortaya çıkıyor. Gelişen teknolojiye görünümü ile meydan okuyan ürünler oldukça işlevsel bir tasarıma sahip. Daktilo klavye olarak anılan tasarımlar teknoloji ile zaman geçirenleri keyifli anlara davet ediyor. Bilgisayar, tablet ya da telefon ile fazla içli dışlıysan, Penna koleksiyonu tam sana göre! Nostalji yaşatan Penna koleksiyonu sayesinde teknolojiden faydalanabileceğin gibi, çalışma ortamında da farklı bir hava yaratabilirsin.  


Zaman Yolculuğuna Hazır mısın?


Penna daktilo klavye modelleri ile zamanda yolculuk etmeye ne dersin? Birbirinden farklı tasarımları ile seni  baştan çıkaran Penna klavye tasarımları nostaljik anlarının sebebi oluyor. Yuvarlak ve dikdörtgen tuş seçenekleri ile estetik tasarımında retro şıklığını konuşturuyor. Siyah ve beyaz renklerinin birlikteliği seni sahneye davet ediyor. Penna klavyeleri ile toplantıların ve yazışmaların bitsin istemeyebilir, heyecanlı anlar yaşayabilirsin. Bir daktiloda bulunması gereken şaryo özelliği ile keyfini artırabilir, çalışmayı eğlenceye dönüştürebilirsin. Tasarımsal özellikleri ile çalışma ortamlarını renklendiren Penna koleksiyonu çalışmayı seven herkese hitap ediyor. Güçlü parmakların hakkını Penna tasarımları veriyor. Sen de stiline uygun Penna daktilo görünümlü klavye modelleri ile çalışmak için beklemeden tercihini yap!  


Klavyen ile Sıra Dışı Bir Maceraya Hazır Ol


Retro tasarımları ile zaman kapsülüne girmeni sağlayan Penna koleksiyonu bir Kickstarter tasarımı! Bir daktiloda bulunan şaryonun kendisinde de olması tasarımını etkiliyor. Bluetooth teknolojisi ile az enerji harcayan klavye tasarımları, 5 cihaza kadar uzun süre rahatlıkla kullanabilirsin. Çeşitli işletim sistemleri ile uyumlu olan klavyeler teknolojik özellikleri ile şaşırtıyor. Dünyanın en gelişmiş tuş teknolojisi ile tanışmaya hazır mısın? Cherry Kuşları sunduğu teknoloji ile doğru ve hızlı yazım garantisi veriyor. Yazılarını artık daha doğru, maillerini daha sorunsuz yazabilirsin. Sınırsız özgürlük tanıyan Penna klavye tasarımları güçlü fikirlerin ekrana yansımasını sağlıyor. Çalışma ortamın ile etkileyici bir uyum sağlayan Penna tasarımları seni eğlenceli bir şekilde çalışmaya davet ediyor.